Ягідне поле (Дюла)
Виноградівський район Фестиваль

Ягідне поле (Дюла)

«Ягідне поле» − районний фестиваль, що проходить щороку у червні у закарпатському селі Дюла, що на Виноградівщині.

Головна "героїня" свята − полуниця, яка є основною культурою на городах жителів згаданого і навколишніх сіл. Тутешній клімат сприяє ягідництву: Виноградівський район - найтепліший в області. Отож, полуниця дозріває тут найшвидше. Вирощені в цій благодатній місцині ягоди першими з’являються на ринках Ужгорода та гірських районів Закарпаття.

Полуниця стала вагомим джерелом прибутку тутешніх селян. Втім, вони й самі люблять поласувати смачними вітамінними ягодами, вміють виготовляти з них різні делікатеси. І на фестивалі "Ягідне поле" частують не тільки свіжими ягодами, але й полуничними вареннями, джемами, компотами. Гості та учасники заходу мають змогу придбати високоврожайні сорти полуниці − австрійські, голландські та свою,закарпатську "Вікторію".

Дата проведения:   ежегодно    Червень   -  

Виноградівський район

  • Замок
    Чинадиевский замок или Замок Сент-Миклош
    Чинадиевский замок (другое название - Замок «Сент-Миклош») - памятник архитектуры XIV-XIX веков. Расположен в пгт. Чинадиево, вблизи города Мукачево Закарпатской области. Замка предоставлено №1185 (183/0) Государственный реестр национального культурного надбання.Замок