Кришталеві грона (Виноградів)
Виноградівський район Фестиваль

Кришталеві грона (Виноградів)

Міжнародний конкурс-фестиваль сучасної пісні і танцю «Кришталеві грона» проводиться щорічно в м. Виноградові з 1999 року і збирає кожного разу в середньому близько 350 учасників. Фестиваль є однією з ланок розвитку культурних та мистецьких зв’язків між прилеглими до області країн Євросоюзу – Угорщини, Румунії,Словаччини, Польщі, а також Росії, Молдови, Грузії.

Фестиваль проводиться щороку з 24 по 29 серпня. Конкурсна програма проходить у концертному залі Міського будинку культури, нагородження та гала–концерт переможців - на сцені амфітеатру парку культури ім. Перені.

До участі у роботі фестивалю запрошуються композитори, поети, народні та заслужені артисти України, діячі вокального та хореографічного мистецтв інших країн, директори фестивалів України та зарубіжжя, зірки української естради.

У рамках фестивалю проводиться:· міжнародний конкурс виконавців,· вечір знайомств для учасників та гостей,· розважальний шоу–конкурс «Міс» та «Міні–міс «Кришталеві ґрона”, екскурсії визначними місцями Виноградівщини,· зустріч із керівництвом міста,· виставка місцевих художників,· виставка квітів,· виставка творів народних умільців,· майстер–клас членів журі та митців, творчі зустрічі з композиторами, поетами,продюсерами,· зустріч з директорами українських та зарубіжних фестивалів вокального та хореографічного мистецтва.

Дата проведення:   щорічно    24 серпня   - 29 серпня  

Виноградівський район