Руська баня готеля Прага (місто Ужгород)
Ужгородський район Відпочинок

Руська баня готеля Прага (місто Ужгород)

телефон: +38 (066) 005-77-75

Графік роботи: цілодобово

адреса: м. Ужгород, вул Верховинська , 38


Справжня руська баня в Ужгороді!
Справжня руська баня - послуга, що надається оздоровчим центром готелю. Сама атмосфера і затишок інтер'єру сприяють колективному відвідуванню бані - компанії друзів і родичів збираються для обміну новинами й приємного відпочинку.
Баня вміщає з комфортом до 10 осіб.
Відвідування бані вже давно увійшло в звички закарпатців - це джерело насолоди і повної релаксації, а також оздоровлення від багатьох хронічних захворювань. Варто дотримуватися правил відвідування бані, щоб і користь від процедури була значною.
Користь парілки безсумнівна - очищення пор шкіри викликає поліпшення кровообігу, стимуляцію обмінних процесів. При поєднанні банних і косметологічних процедур ефект від останніх зростає - корисні речовини дають живлення тканин на глибинному рівні і це дозволяє впливати на причину вікових змін.
Чергування парового впливу і купання в холодній купелі або басейні дає відмінне тренування для судин і серця. Регулярне відвідування бані забезпечує гарне тренування м'язів, поліпшується метаболізм. Зайва вода виводиться через пори шкіри, а разом з нею йдуть набряки, шлаки і токсини.

До ваших послуг: масаж, послуги банщика, віники, аромати для парної, аудіо апаратура, вихід до водойми, 1 зал
Кухня: пиво, трав'яний чай, сік-фреш, страви на мангалі, морепродукти, бар, ресторан
Стоянка: під охороною
 


Ужгородський район

Відпочинок Ужгородський район