Бумеранг, зона відпочинку (село Дийда)
Берегівський район Відпочинок

Бумеранг, зона відпочинку (село Дийда)

телефон: +38 (099) 774-27-66

адреса: с. Дийда (Дідово)


Площа водойми більше 54 гектарів, максимальна глибина. За словами місцевих жителів, найбільша глибина озера перевищує 20 метрів. Кілька років тому на певній частині території тут обладнали пляж, який називається «Бумеранг». Вхід на пляж платний. На пляжі обладнані лежаки. Також є стоянка, кілька барів, водні гіроки а також кілька видів атракціонів на воді, а саме:

  • Катер, водні лижі
  • «Таблетка» та (4-місна)
  • «Банан» (5-місний)
  • Катамаран
  • Водяні кулі


Окрім атракціонів та гірок, на території «Бумерангу» є майданчики для пляжного футболу та волейболу (безкоштовно). Щоправда м’яча Вам, доведеться прихопити із собою. Також є дитячий майданчик. Для зголоднілих, тут є продуктовий магазин та піцерія.

На протилежній від «Бумерангу» стороні діє так зване наметове містечко. Якшо виразитися коректніше, то тут діє територія з 80 секторів, куди люди приїжджають відпочивати на одну або декілька діб. Деколи, відпочиваючі проводять тут навіть тижні. Сектори поділені на три категорії, відповідно і ціни на кожні категорії відрізняються. І справа тут не в послугах, що надають. Кожний сектор обладнаний накритою бесідкою, мангалом, де можна розпалити вогнище , і щось посмажити чи зварити смачненьке, лежаками для загоряння, виходом до води, сміттєвим баком, та місцем для паркування автомобілів і розкладання палаток. Покрив землі – покошена травичка. Кожен сектор загороджений сіткою. Є біо-туалети, які розраховані приблизно 1 біо-туалет/ 5 секторів. Над секторами є ліхтарі, які освічують територію вночі. А різниця в категоріях секторів полягає в площі самого сектору. Є більші, є менші, а є й середнього розміру.
Також можна тут і порибалити.


Берегівський район

Відпочинок Берегівський район