Чани в готелі Бель Рояль (село Лісарня)
Мукачівський район Відпочинок

Чани в готелі Бель Рояль (село Лісарня)

телефон: +38 067 672 00 39

телефон: +38 031 242 42 67

Cайт: belleroyalle.com

адреса: с. Лісарня, 74


Спа-центр туристично-оздоровчого комплексу “Belle Royalle” – це застава хорошого самопочуття і незабутнього відпочинку. В дерев'яному зрубі, де панує спокій,на краю дерев'яного майданчика розташований величезний чан. На дні котла лежать камені - вони рятують вас від невидимої підземної спеки.
Чан нагрівається поступово і воду наповнюють цілющі органічні речовини, флавоноїди, дубильні речовини, сапоніни, полісахариди, вітамін С, каротиноїди, калій, кальцій, залізо, магній і, звичайно ж, ефіри. А запах трав і тепло розслаблюють кожен  мускул і кожну клітину. Температура піднімається з 37 до  50 градусів за цельсієм. На нагрівання до такої температури піде приблизно хвилин 10-15.

Під час купання в чанах, завдяки зміні температур, тренується серцево-судинна система. Трав'яний настій очищає шкіру, лікує порізи. Мінеральні речовини підвищують ефективність роботи мозку, покращують обмін речовин, усувають біль у суглобах. Ваша імунна система в цей момент включає режим «Турбо». Саме через останньої обставини закарпатські чани слід приймати не частіше 1 разу на тиждень.У чані зазвичай одночасно поміщається 5-6 чоловік. Майданчик з чаном розташовано на відкритому повітрі в лісі і виходить до гірської річки.


Мукачівський район

Відпочинок Мукачівський район