Чан Цимбора (село Лумшори)
Перечинський район Відпочинок

Чан Цимбора (село Лумшори)

телефон: +38 (095) 840-41-84

телефон: +38 (050) 317-82-90

адреса: с.Лумшори


Спустившись вниз по стежці в селі Лумшори і пройшовши через мальовничу гірську річку, Ви портапите в приміщення де стоїть чан з сірководневою водою.
Відкриття сірководневих джерел в селі Лумшори датується  ще 1600 роком. 
Родзинкою чана є те, що оздоровча процедура проходить під відкритим небом незалежно від пори року. 
Чан знаходиться поруч з річкою і після процедури в чані можна, скоріше, навіть, потрібно, скупатися в холодній річці. Перепад температур позитивно діє на організм людини і омолоджує шкіру, одним словом, це потрібно спробувати самому. Сульфідні води досить активно застосовуються під час лікування різноманітних захворювань як у дітей так і у дорослих. Їх добре переносять діти і підлітки віком від 7-17 років. Води позитивно впливають на функціональний стан серцево-судинної системи, сприяють покращенню імунологічної реактивності і поліпшують стан організму вцілому.
В результаті дії сульфідних вод нормалізується артеріальний тиск, пришвидшується кровотік, дещо сповільнюється серцевий ритм, покращується кровопостачання та іннервація органів і тканин, змінюються різні види обмінних процесів, підвищується споживання кисню, посилюється легенева вентиляція. 
Сірководневі ванни також позитивно впливають і на ритм серцевих скорочень, сприяють розвантаженню серця, подовжують періоди його спокою.
І це лише невеличка частинка з усіх недуга і захворювань, на які позитивно впливає купання в чані з сірководневою водою.


Перечинський район

Відпочинок Перечинський район