УнгварЪска купіль, чан (місто Ужгород)
Ужгородський район Відпочинок

УнгварЪска купіль, чан (місто Ужгород)

телефон: +38 066 346 00 55

Cайт: www.ungvarskiy-hotel.com.ua

адреса: вул. Електрозаводська, 29, м. Ужгород,


"Унгвар'ськая купіль" - це ексклюзивна процедура, яку пропонують в етно-велнесс готелі "Унгвар'ськiй". Процедура, що не залишила байдужим жодного гостя, який мав можливість випробувати на собі старовинний спосіб оздоровлення закарпатців. Оскільки купіль знаходиться на глибині 6 метрів під землею, купання відбувається в неповторній атмосфері.
За рахунок маси і спеціально розрахованої форми чана, тепло яке накопичується при підігріванні води, передається організму рівномірно і проникає углиб тіла, підсилюючи загальний ефект. Поряд з чаном розташована діжка з холодною мінеральною водою для контрастних процедур і здобуття неперевершених відчуттів.
Під час купання також проводиться процедура ароматерапії, а після завершення бальнеологічної процедури, Вам запропонують спробувати закарпатського чаю, меду і фірмової горіхової настоянки.
Унікальна процедура "Унгвар'ськая купіль", значно поліпшить ваше самопочуття, а головне - дозволить повноцінно відпочити від повсякденних справ і створить відмінний настрій.


Ужгородський район

Відпочинок Ужгородський район