Фарбія, будматеріали (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Фарбія, будматеріали (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 61-62-23

Графік роботи: пн.пт.: 9.00-18.00 зб.: 9.00-14.00 нд.: вихідний

Cайт: www.farbiya.com

адреса: м. Ужгород, вул. Л.Толстого, 31


Старт проекту - травень 2007 року. Ми зробили сучасний, яскравий, а головне зручний формат магазинів, який робить вибір ЛФМ і їх придбання комфортними. У наших колор-студіях працюють фахівці, що пропонують будь-які рішення за завданнями фарбування поверхонь. Ми колеруємо фарби в будь-які кольори відповідно колірним каталогам MONICOLOR NOVA, NCS, RAL, SAN MARCO, TEMASPID, 3D, PANTON, EUROTREND, CAPAROL COLOR, SIMFONIA. Ми сподіваємося і знаємо, що будь-який, навіть найвимогливіший клієнт, може розраховувати на індивідуальний, грамотний підхід у вирішенні його завдання.

Сучасні фарби - це комплекс рішень, який нерозривно пов'язаний з усім проектом будівництва та відіграє значиму роль в досягненні його ефективності; прямо пропорційно впливає на економіку проекту в ході будівництва і подальшої експлуатації об'єкта. Тобто, неправильний підбір фарби, технологій нанесення, супутніх матеріалів і т.д., може призвести не тільки до незадовільного зовнішнього вигляду (витрати на перефарбовування), але і до зниження якості будівництва в цілому (недовговічність, порушення міцності і стійкості перекриттів , ін.).

Сучасні ЛФМ для ефективного застосування вимагають високого рівня інформованості (знань) про фарбах, і розуміння будівельних технологій і матеріалів. (Відмінності хімічного складу, призначення, великий вибір ТМ, супутніх матеріалів і спеціальних інструментів).

Сучасні фарби - це комплекс, що входить в загальний процес будівельних робіт і впливає на його ефективність.
«Фарбія» - компанія, що здійснює розробку цього комплексу в сучасних центрах фарби (колор-студіях) силами фахівців, які добре розбираються в сучасних будівельних технологіях і матеріалах, фарбах і фарбувальних процесах, і реалізують матеріали розробленого комплексу.

Колор-студія «Фарбія» надає клієнту асортимент якісних ЛФМ середнього і преміум сегментів, консультації висококласних фахівців з вибору фарби, чіткий розрахунок обсягу потреби, консультації по нанесенню і т.д.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район