Грація, будматеріали (місто Мукачево)
Мукачівський район Будівництво

Грація, будматеріали (місто Мукачево)

телефон: +38 (093) 637-09-49

телефон: +38 (050)1841998

Cайт: gracia.ucoz.ua


При виробництві металопластикових конструкцій ми використовуємо профільні системи та комплектуючі таких респектабельних компаній-виробників ПВХ-профілю та фурнітури як Winbau, Deceuninck, Wintech, та G-U (Gretch-Unitas). Співпраця з нашими всесвітньовідомими партнерами дозволяє нам досягати високої якості продукції та її експлуатаційних властивостей. Ваші вікна та двері можуть побажань та технічних потреб щодо теплоізоляції, захисту від шуму та інших критеріїв.

При виборі вікна потрібно звертати увагу на країну виробника віконного профілю. Найкращий варіант тут – європейські виробники, Німеччина зокрема. Ці виробники виробляють профілі розраховані на природні умови у своїй країні. Німеччина розташована у таких самих природно-кліматичних поясах що й Україна.

Профілі китайського та турецького виробництва розраховані на тепліші за українські кліматичні показники, а точніше вони призначені для кліматичних зон із середньою зимовою температурою +100 С.

В Україні ПВХ-профілі почали виробляти зовсім недавно, у виробників ще немає досвіду і цій високотехнологічній справі. тому якість вітчизняних виробників ще не набула високого рівня.
Потрібно також відзначити, вікна вироблені з неякісної сировини, яка може негативно вплинути на Ваше здоров'я. Тому при замовленні обов'язково потрібно перевіряти наявність у компанії сертифікатів на матеріли.

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ВІКНА

Металопластикові вікна – це сучасні зручні світлопрозорі конструкції, які зберігають тепло та чистоту приміщення.

 При виробництві конструкцій компанія «Грація» використовує сировину та комплектуючі матеріали всесвітньовідомих компаній-виробників ПВХ-профілю Winbau, Deceuninck, Wintech. Це бренди, які славляться гучним ім’ям, екологічно чистим виробництвом та високою якістю. 
 Пластикові вікна від  компанії «Грація» принесуть затишок у Ваш будинок і комфорт у Ваш офіс.

 

 

МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ ДВЕРІ

 Компанія «Грація» пропонує широкий асортимент міжкімнатних та вхідних дверей для офісу та дому.  

Пластикові двері з ПВХ-профілю Winbau, Deceuninck та Wintech стійкі до фронту погодних змін, довговічні у використанні та зручні у догляді. Тому Ви можете забути, що таке «шпаклювання» чи «пофарбування».

Для виготовлення дверей призначені профілі з підсиленим січенням та спеціальним стальним вкладишем. Пороги виробляються з алюмінієвих профілів. Заповнення стулок може бути виконане зі склопакетів чи сандвіч-панелей з облицюванням із пластику.

 Стисло окреслимо переваги металопластикових дверей  

• Профілі Winbau, Deceuninck та Wintech гарантують міцність конструкцій на довгі роки. 
• Розумні дизайнерські рішення дозволяють замовляти звичайні двері з дверного (відкривання назовні та всередину) чи віконного профілю, багатостулкові вироби та арочні двері у будь-якому стилі та кольорі. 
• Різноманітні ручки та замки забезпечують широкий вибір комплектуючих аксесуарів. 
• Спеціальна фурнітура і система додаткових замків перешкоджають злому Вашій двері. 
• Алюмінієвий поріг практично втоплений у підлогу і тому не створює незручностей при проході. 
 • Сучасні пороги та ущільнення попереджають просякнення води та бруду.


Мукачівський район

Будівництво Мукачівський район