Контактор, архітектурно-будівельне підприємство (місто Ужгород)
Ужгородський район Бизнес

Контактор, архітектурно-будівельне підприємство (місто Ужгород)

телефон: +38 8(0312)230295

телефон: +38 8(050)6112584

факс: +38 80312230295

Cайт: www.contractor.uz.ua

адреса: м. Ужгород, а/с № 32


Архітектурно-будівельне приватне підприємство «Контрактор» створено у 1998р. Основною метою створення нашого підприємства була необхідність запропонувати замовнику весь комплекс робіт по будівництву будівель і споруд – від розробки проекту до  здачі в експлуатацію.

Основний сегмент нашої роботи – це малоповерхова житлова забудова, об’єкти торгівлі, соцкультпобуту, ремонту і реконструкції.

На підприємстві працюють висококваліфіковані досвідчені інженерно-технічні працівники та робітники всіх будівельних професій.

При проведенні проектних і будівельно-монтажних робіт, ми використовуємо якісні будівельні матеріали, перевірені досвідом та нові технології будівельного виробництва.

Постійно працюючим над пошуком нових форм, методів та технологій ведення робіт, ми впроваджуємо у будівельне виробництво найсучасніші розробки по технології будівельного виробництва, матеріали та устаткування, як вітчизняних, так і відомих іноземних фірм, забезпечуючи при цьому високий рівень комфортності і престижності збудованих об’єктів.


Ужгородський район

Бизнес Ужгородський район