Контрактор, архітектурно-будівельне підприємство (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Контрактор, архітектурно-будівельне підприємство (місто Ужгород)

телефон: +38 (050) 611-25-84

телефон: +38 (094) 918-16-61

Cайт: www.contractor.uz.ua

адреса: м. Ужгород, вул. Бородіна, 14


Послуги:

- Проектні роботи;

- Енергозберігаюча технологія монтажу вікон і дверей;

- Експертна оцінка будівель;

- Повний комплекс будівельно-монтажних і ремонтних робіт;

- Сантехнічні і електромонтажні роботи;

- Благоустрій територій, будівництво басейнів;

- Забезпечення будматеріалами;

- Термоізоляція;

- Вентиляція.

Архітектурно-будівельне приватне підприємство «Контрактор» створено у 1998р. Основною метою створення нашого підприємства була необхідність запропонувати замовнику весь комплекс робіт по будівництву будівель і споруд – від розробки проекту до  здачі в експлуатацію.

Основний сегмент нашої роботи – це малоповерхова житлова забудова, об’єкти торгівлі, соцкультпобуту, ремонту і реконструкції.

На підприємстві працюють висококваліфіковані досвідчені інженерно-технічні працівники та робітники всіх будівельних професій.

При проведенні проектних і будівельно-монтажних робіт, ми використовуємо якісні будівельні матеріали, перевірені досвідом та нові технології будівельного виробництва.

Постійно працюючим над пошуком нових форм, методів та технологій ведення робіт, ми впроваджуємо у будівельне виробництво найсучасніші розробки по технології будівельного виробництва, матеріали та устаткування, як вітчизняних, так і відомих іноземних фірм, забезпечуючи при цьому високий рівень комфортності і престижності збудованих об’єктів.

Підприємство є  постійним учасником міжнародних виставок «Будівництво» у м.Ужгороді.

В сьогоднішніх умовах росту цін на енергоносії підприємство вже на протязі декількох років впроваджує в практику будівництва енергозберігаючі та екологічно чисті матеріали і технології .


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район