Квадрат, будівельна компанія (місто Ужгород)
Ужгородський район

Квадрат, будівельна компанія (місто Ужгород)

телефон: +38 (03122) 3 3567

адреса: м. Ужгород, пл. Петефі, 47, 3-й поверх, каб. 301


Ринок будівельних послуг сьогодні досить насичений. Існує величезна кількість різних великих і дрібних будівельних організацій, фірм, компаній і корпорацій, що пропонують різні будівельно-монтажні послуги. Працюють у такому напрямку ще й безліч окремих бригад, приватних майстрів і «шабаш-ників». Знайти серед такого різноманіття надійного будівельника – справа не така вже легка, як здається на перший погляд.
   До вибору будівельної компанії завжди потрібно ставитися з підвищеною увагою. Хороша робота буде радувати вас довгі роки, а неякісно виконаний ремонт може призвести навіть до трагічних наслідків. Головним критерієм у цьому питанні є час, який розставляє всі крапки над «і» та показує, хто чого вартий. Адже довго працювати у сфері будівництва можуть тільки сильні та відповідальні організації. Саме такою є будівельна компанія «Квадрат», діяльність і робота якої вже перевірена часом.
   Це сучасна будівельна компанія, що функціонує на ринку будівельних послуг Ужгорода та області вже 10 років. Маючи ліцензію на виконання будівельно-монтажних робіт, фірма працює згідно з державними стандартами. За час своєї роботи «Квадрат» здобув визнання клієнтів та статус надійного партнера.
Основні напрямки діяльності компанії: будівельно-монтажні роботи,  рекон-струкція,  капітальний ремонт будівель, благоустрій території, розробка проектно-кошторисної документації, будівництво під ключ. Також спеціалісти фірми виконують роботи з монтажу гіпсокар-тонних конструкцій, всі види шпаклівок, оздоблення з мармуру, фарбування, електромонтажні, сантехнічні та загально-будівельні роботи, викладають плитку будь-яких видів.


Ужгородський район

Ужгородський район