Топ керамик, будматеріали (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Топ керамик, будматеріали (місто Ужгород)

телефон: +38 (03122) 27777

телефон: +38 (050) 5237086

Графік роботи: Пн-Пт: 09:00 - 19:00, Сб: 09:00 - 16:00

Cайт: www.top-keramik.com

адреса: м. Ужгород, вул. Станційна, 52


Наша фірма була організована в 1996 році, і з моменту створення спеціалізується на поставках сантехніки, керамічної плитки, систем сухого будівництва та оздоблювальних матеріалів провідних виробників Європи.
Фірма «Топ Керамік» є офіційним дилером виробників гідромасажних ванн і душових кабін «Poly system» і «Vagnerplast», а це означає, що ми здійснюємо гарантійне обслуговування і ремонт цієї складної техніки.
Також ми представляємо торгову марку «БУДМАЙСТЕР» ( «Павлограджитлобуд») (група підприємств «ЛИС», виробництво сухих будівельних сумішей "БУДМАЙСТЕР", дверей «Craft Master»), «Павлоградспецмаш» (виробництво будівельних лісів, опалубки, оснащення), «KaleTerasit »(виробництво акрилових фарб і декоративних штукатурок),« Група Керама »(виробництво керамічної плитки)« GROHE »(лідер на світовому ринку сантехнічних виробів - від простого змішувача до систем управління водою.)« KOLO »(Ідеї та рішення ванної кімнати). Нашим генеральним постачальником керамічної плитки, гідромасажних ванн, сантехніки, ванн, фарб є компанія «Агромат», м.Київ.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район