Цегельний завод (село Великі Береги)
Берегівський район Виробництво

Цегельний завод (село Великі Береги)

телефон: +38 (050)694-82-17

Cайт: www.cegla.at.ua

адреса: с. В. Береги, вул. Петефі


Цегла - це міцний, надійний, довговічний, універсальний та екологічно чистий будівельний матеріал, що забезпечить тепло та затишок Вашого будинку. Один з основних елементів конструкції будь-якої будівлі. З давніх часів наші предки будували з цегли різні споруди, багато з яких збереглися й донині. Пройшли століття, а ми все використовуємо в будівельних цілях цеглу.

Виготовляється за допомогою випалювання глини в спеціальних високотемпературних печах. Як правило, такий вид цегли використовується при зведенні стін і різних перегородок (наприклад, в санвузлах) багатоповерхових будівель і споруд.

     Має ряд переваг:

     По-перше – більш висока стійкість до вологи, що розширює її застосування практично для всіх кліматичних поясів.

     По-друге – виготовлена з екологічно чистого матеріалу - глини. Для багатьох це важливо.

     По-третє – висока міцність і щільність, що також дає високі показники звукоізоляції, зносостійкості і морозовитривалості.

Ну і по-четверте, керамічна цегла це якість, перевірена часом - саме з такої цегли зведені багато пам'ятники архітектури, різні церкви і храми, башти та стіни, які зберігаються у первозданному вигляді протягом багатьох століть.

Природно, сучасна керамічна цегла, це не та обпалена глина, якою користувалися наші прадіди. В даний час це високоякісний будівельний матеріал, який відповідає найвищим міжнародним стандартам та екологічним вимогам. Цегла піддається впливу клімату в першу чергу - вона морозостійка. Це робить її не менш довговічною. Плюс, вона має унікальну здатність до видалення шкідливих речовин. Матеріал, з якого виготовляється сучасна цегла, здатний очищати себе сам - під час дощу або таненні снігу. Це перешкоджає накопиченню в ньому різних шкідливих речовин, що надходять до дому з навколишнього середовища. 
Якщо Ви зважилися на будівництво власного будинку - цегла будівельна так чи інакше знадобиться вам. Безумовно, якщо Ви займаєтеся будівництвом на професійній основі, то добре інформовані про те, як купити цеглу і як з нею працювати. Але якщо Ви зіткнулися з будівництвом вперше, то, напевно, цегла, ціна на яку може бути різною, стане вашим першим важливим вибором. 


Берегівський район

Виробництво Берегівський район