Іршавська дитяча юнацька спортивна школа (місто Іршава)
Іршавський район Дитячий простір

Іршавська дитяча юнацька спортивна школа (місто Іршава)

телефон: +38 (03144) 2-46-56

телефон: +38 (03144) 2-25-11

Cайт: irshavasport.jimdo.com

адреса: м. Іршава, вул. Спортивна, 20


Дитячо-юнацька спортивна школа (ДЮСШ) - позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації,набуття навичок здорового способу життя,підготовки спортивного резерву для збірних команд України. Іршавська ДЮСШ функціонує з 1969 року. Школа керується Положенням про ДЮСШ, Законом України "Про фізичну культуру і спорт", виконує розпорядження управління освіти і науки та Президента України про подальше зміцнення здоров'я підростаючого покоління.

ДЮСШ налічує 26 працівників тренерсько-викладацького складу.Вся навчально-тренувальна робота проводиться в основному на спортивних базах та майданчиках шкіл району. Всього спортивно-масовою роботою охоплено 912 учнів.

Станом на 2012 рік у школі культивуються такі види спорту: футбол, волейбол, баскетбол, настільний теніс, легка атлетика, дзю-до.

Вихованці Іршавської ДЮСШ приймали участь у наступних змаганнях: першостях області серед команд ДЮСШ, першостях України, кубках області, чемпіонатах області, всеукраїнських та міжнародних турнірах, Національного Кубка шкільного футболу Євро-2012. Приймали участь у міьких,районних,обласних спортивно-масових заходах.


Іршавський район

 • Село
  село Лоза
  Ло́за — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Село Лоза знаходиться на південь від районного центру міста Іршави. Відстань від районного центру до с. Лоза 5 км.
 • Село
  село Малий Раковець
  село Ма́лий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі В селі Малий Раковець є 3 школи, 1 дошкільно-навчальний заклад. Село Малий Раковець розташоване за 18 км від
 • Село
  село Бронька
  Бро́нька — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Розташована на березі річок Боржава і Бронька, за 28 км від районного центру Іршави. Перша згадка про село є в
 • Село
  село Арданово
  Арданово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. У підпорядкуванні: село Арданово, село Дунковиця, село Мідяниця. Пам'ятники Арданівське городище. Люди самовільно добувають камінь з так званого Арданівського кар’єру,
 • Село
  село Великий Раковець
  Вели́кий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 4454 жителів. Село розташоване за 14 км від районного центра Іршава. День села — остання неділя вересня.
 • Село
  село Кушниця
  Ку́шниця — село в Іршавському районі Закарпатської області, центр сільської ради, лежить у долині річки Боржави та її притоки Лисичанки, за 37 км від районного центру. Через Кушницю проходить вузькоколійна
 • Село
  село Вільхівка
  Вільхі́вка — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Імстичево
  Імст́ичово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 2729 осіб (2001 р.). Розташоване на відстані 12 км від районного центру, на лівому березі річки Боржави.
 • Село
  село Горбок
  Горбо́к — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Суха
  Суха́ — село в Україні, в Іршавському районі Закарпатської області. На схід від села розташований Річанський зоологічний заказник.

Дитячий простір Іршавський район