Перечинська дитячо-юнацька спортивна школа, (місто Перечин)
Перечинський район Дитячий простір

Перечинська дитячо-юнацька спортивна школа, (місто Перечин)

телефон: +38 (03145)2-26-65

Cайт: perechyn-dush.edukit.uz.ua

адреса: м. Перечин, вул. Жовтнева, 108


Перечинська ДЮСШ заснована в грудні 1969 року з метою цілеспрямованої роботи по залученні дітей для занять фізичною культурою та спортом. Спортивна
школа знаходиться в комунальній власності Перечинської районної ради депутатів і підпорядковується відділу освіти Перечинської райдержадміністрації. У своїй діяльності школа керується Конституцією України , Законом України « Про фізичну культуру і спорт», іншими нормативними документами, Положенням про ДЮСШ та статутом.
Станом на 2016 рік в спортивній школі працюють 4 відділення з видів спорту футбол , гандбол , теніс настільний , важка атлетика(з грудня 2011р.). Штат школи складає 17 чоловік з них 10 адміністрація та обслуговуючий персонал та 7 ставок тренерів-викладачів. 
Відділення гандболу в Перечинській ДЮСШ працює з 1977 року, в 2016році працює 3 тренери-викладачі : тренер-викладач Янкович В.М., тренер-викладач Керецман В.М., тренер-викладач                   Лабанич Б.О. 
Учні спортсмени Перечинської ДЮСШ постійно приймають участь в першостях Закарпатської області з гандболу серед команд ДЮСШ де неодноразово посідали перші місця в різних вікових категоріях . Так в 2015 роках команди нашої ДЮСШ стали чемпіонами Закарпатської області з гандболу серед юнаків 1999р. н. , юнаків 2000р. н. ( Дитяча Ліга) , юнаків 2001 та 2004 р.н. ,срібними призерами області стали дівчата 2001 р. н.


Перечинський район

Дитячий простір Перечинський район