Буксвіль, лего простір (місто Ужгород)
Ужгородський район Дитячий простір

Буксвіль, лего простір (місто Ужгород)

Графік роботи: Пн.-Пт. 10,00-20,00, Сб-Вс. 11,00-20,00

Cайт: https://vk.com/bookswill

адреса: вул. Швабська, 25, м.Ужгород, 066 436 4707


Простір цікавого дитячого життя «Буксвіль» - це інтелектуально - ігрова територія в Ужгороді. Тут дозволяють дітям бешкетувати, фантазувати, творити, мріяти, дорослішати і навпаки, яскраво відчувати дитинство і поринати в нього «з головою». Клуб-магазин дитячої літератури, це - новинка в Ужгороді. Завжди хочеться торкнутися книги, полистати, зустрітися з автором чи ілюстратором.
У «Буксвілі» поєднали читання і розвиваючі ігри. Діти віком від 2 років можуть приходити і складати конструктори Lego. Тим самим розвивати увагу, здатність зосередитися, отримати знання про рахунок, форми, пропорції, розвивати дрібну моторику рук. Під час гри вони вчаться фантазувати та творчо мислити, спілкуватися один з одним, влаштовуючи спільні ігри та поважати свій і чужий труд.
До 4 років діток запрошують з батьками, старші перебувають під наглядом педагогів, один з яких – спеціаліст з англійської мови. Прищеплювати любов до книги тут знають як: через гру, яскраві малюнки, турботу дорослих. На поличках просто неймовірні дитячі книжки: яскраві, захопливі, розумні. Правильно підібрана книга дозволить дитині побачити світ яскравим, чарівним і казковим, запросить в незабутні пригоди, які назавжди залишаться в його пам'яті.


Ужгородський район

Дитячий простір Ужгородський район