Хвиля, спортивно-туристичний клуб водного туризму (місто Виноградів)
Виноградівський район Відпочинок

Хвиля, спортивно-туристичний клуб водного туризму (місто Виноградів)

телефон: +38 (050)176-53-97

Cайт: www.hvulya.com

адреса: м Виноградів, вул. Борканюка, 50


Клуб «ХВИЛЯ»  -це клуб діяльність якого спрямована на проведення турів вихідного дня: сплави по р. Тиса на рафтах, катамаранах, байдарках; організація подорожей до Карпатських вершин, а також до історичних та краєзнавчих місць нашого краю.

Різноманітні маршрути дадуть Вам змогу глибше ознайомитися з національними традиціями краю та його колоритами, побачити живописну природу Карпатських гір. Постійно діючий туристичний маршрут, розроблений активістами Клубу, проведе Вас до місць, де бере свій початок найбільша ліва притока Дунаю — р. Тиса. Омиваючи кордони чотирьох держав і маючи довжину 966 км., р. Тиса несе води синіх гір Карпат аж до Чорного моря.

Є маршрути  які ознайомлять Вас із замками Карпатської низовини (Хустський, Королівський, Виноградівський), та дасть Вам змогу відвідати винні підвали, де грона ніжної та безсильної виноградної лози, перетворившись в рубіновий напій, подолають кожного з Вас. Також, «Хвиля» запропонує Вам кінні прогулянки гірськими масивами. Рекреаційна місцевість нашого міста Виноградів - «урочище Виннички», що розташовано на березі р. Тиса, дасть Вам змогу поповнити втрачені сили і смакуючи страви національної кухні, біля вечірнього вогнища, яке полум'ям буде заряджати Вас своєю енергією.

Ви зрозумієте, що для цього варто жити.


Виноградівський район

Відпочинок Виноградівський район