Гірськолижний курорт ( селище Жденієво)
Воловецький район

Гірськолижний курорт ( селище Жденієво)

Жденієво - невеликий гірськолижний курорт біля підніжжя головного Бескидського хребта з найвищою точкою гори Пікуй (1405 м над рівнем моря). Розташований в західній частині українських Карпат на висоті 542 м над рівнем моря в мальовничій місцевості серед багатих лісів на березі гірської річки Жденіевка. 
Влітку в програму обслуговування баз відпочинку входять прогулянкові маршрути з активним рухом заповідними околицями Жденієво, збирання лісових ягід і грибів. Через селище протікає гірська річка Жденіевка, де відпочиваючі мають можливість купатися і загоряти. 
Всього одна гірськолижна траса довжиною 800 метрів з перепадом 200 метрів. Функціонує бугельний підйомник. Черга до 10 хвилин. Вартість від 5 грн. Є пункт прокату гірськолижного спорядження, вартість від 50 грн. Індивідуальні заняття з інструктором від 60 грн. Жити можна в в хорошому недорогому готелі або приватному секторі. Є кафе, ресторани, медпункти. Розваги: каток, катання на снігоходах, катання на квадроциклах, сауни, масаж, більярд, екскурсії, тренажерний зал.
 

Траси: Є одна траса протяжністю 800 м, перепад висот 200 м.

Підйомники: Один бугельний підйомник - 850 м. Вартість - 5 грн за підйом.

Вартість прокату лиж і сноубордів: 50 грн за 1 день / 50 грн за 1 день

Нічне катання: Ні.

Як дістатися:
На поїзді доїхати до ст. Воловець, далі автобусом до с. Жденієво.
На машині до Жденієво. Найближча АЗС на трасі Львів - Чоп при повороті на Жденієво (7 км). Є парковка. Відстань від Києва 597 км, від Ужгорода 53 км.
 

     

Воловецький район

Місце Воловецький район