Продам ріпак, ріп'якову олію
Берегівський район Виробництво

Продам ріпак, ріп'якову олію

Контактна особа: Марина Олександрівна

телефон: +38 (067) 174-32-48

телефон: +38 (050) 276-78-46

Графік роботи: пн-пт: 10-17 год


Ріпакова олія - рослинна олія, що отримується з насіння ріпаку.

Традиційно використовується як харчова олія, причому частка ріпаку у виробництві олійомістких сільськогосподарських культур, на думку ряду фахівців, зростає, що пов'язано з переважанням в його складі мононенасичених кислот олеїнового ряду і незначним вмістом ді-і триненасищенних, від чого зменшується окислюваність і збільшується термін придатності. У той же час переробка ріпакової олії пов'язана зі складнощами зважаючи на необхідність виведення з нього фосфоліпідів, вільних жирних кислот, пігментів групи хлорофілу і сполук сірки.

Вчені назвали ріпакову олію «північною оливковою» олією, так як вона за своїми біохімічними властивостями не відстає від оливкової, а щодо окремих елементів навіть перевершує її.

Ріпакова олія містить вітамін Е і багато ненасичених жирних кислот: поліненасичені кислоти (лінолева кислота - Омега 6, ліноленова кислота - Омега 3) і мононенасичені кислоти (олеїнова кислота - Омега 9).

Харчова ріпакова олія має приємний горіховим ароматом і характерним смаком, а його колір може бути від жовтого до коричневого.
Олія призначена для приготування різних страв (салатів, кондитерських виробів, консервування, для смаження) та виробництва харчових продуктів.


Берегівський район

Виробництво Берегівський район