Свалявські мінеральні води, виробництво мінеральних вод (Свалява)
Свалявський район Виробництво

Свалявські мінеральні води, виробництво мінеральних вод (Свалява)

телефон: +38 (03133)2-18-08

телефон: +38 2-17-02

факс: +38 2-18-54

адреса: м. Свалява, вул. Верховинська, 2


ТДВ „Свалявські мінеральні води” – найбільше за обсягами по розливу мінеральної води підприємство в районі, яке виробляє 60 відс. від загального виробництва мінеральної води та майже 40 відс. обсягів промислової продукції району. Підприємство ТДВ „Свалявські мінеральні води” - найпотужніший виробник мінеральної води в області, на якому розливається близько 45 відсотків обсягу фасованих вод. 
Асортимент продукції складає мінеральна вода «Поляна Квасова», «Лужанська» та   «Свалява». 
На підприємстві в 2009 році зайнято 242 працівника, праця яких оплачувалась в середньому 1067 грн. в місяць. 
Протягом 2009 року завершено реконструкцію та введено в експлуатацію лінію розливу питної води «Поляна Джерельна» в 6 літрові ПЕТ ємності на заводі „Поляна Квасова”, що дозволило цілодобово розливати питну воду в кількості 200 м3 на добу з джерел, які знаходяться та протікають через територію заводу «Поляна Квасова»..   
Розширюється асортимент випуску нової продукції, а саме: розлив мінеральних вод «Поляна Квасова», «Лужанська», «Свалява» в склопосуд 0,5 л, де   пляшка не закривається кроненпробкою механічно, а на закупорювальному автоматі пляшки закручуються по різьбі. 
Мінеральна вода наливається без добавки вуглекислоти, а спеціальні установки добавляють (дозують) вітамін С, аскорбінову кислоту, що дозволяє в пляшці зберігати хімічний склад мінеральних вод за рахунок власної вуглекислоти, яка виходить із свердловини попутно з мінеральною водою. 


Свалявський район

Виробництво Свалявський район