Шаяни, виробництво мінеральних вод (Хуст)
Хустський район Виробництво

Шаяни, виробництво мінеральних вод (Хуст)

телефон: +38 (03142) 5-75-30

телефон: +38 (067) 726-74-03

Cайт: shayani-tov-vap.prom.ua

адреса: смт. Вишково, вул. Шаянська, 1


ТОВ Виробничо-аграрне підприємство «Шаяни» знаходиться на території смт. Вишково, Хустського району, Закарпатської області. Виробництво мінеральних вод тут було розпочато в 1979 і 1986 роках. В 1986-1996 рр. товариство працювало на основах оренди в компанії Агро Промтіс. 
В той час проводилось виробництво та розлив мінеральної води у 0,5 л. пляшки.
В 1996-1998 рр. почалось виробництво та розлив води у 1,5 л. пляшки.З 1998 р. відбувався постійний процес модернізації виробництва, завдяки чому досягнено сучасного високого рівня технології розливу мінеральної води в пляшки. 
В 2011 році було введено в експлуатацію нову лінію по розливу питної води в ємності 5л. та 10 л. ПЕТ, а також були закуплені новітні установки по водопідігріву ЕКОСОФТ ФК, упаковочні машини УМТ-600 та додатково була придбана полоскаюча машина АКВ. 
Крім нових упаковок з’явились нові продукти на ринку (сильногазована, слабогазована, негазована мінеральна вода, питна вода, вода, збагачена йодом). 
З 1998 р. і на даний час компанія зареєстрована як ТОВ ВАП «Шаяни», є юридичною особою, має самостійний баланс, власні основні та обігові кошти, розрахункові та інші рахунки в банках, в тому числі валютні, круглі печатки, штампи. Підприємство має власну хімічно-бактеріологічну лабораторію.
У 2011 році були заключені зовнішньоекономічні контракти на постачання води в Європейський союз, Росію, Молдову, що на сьогодні складає 10% від річного продажу води. 90% реалізованої продукції припадає на українського споживача.

Підприємство бере участь у конкурсах і є одним з провідних виробників мінеральних та питтєвих вод. За весь період існування підприємства було здобуто багато нагород, дипломів та грамот, що свідчить про високий рівень якості продукції та професійний підхід до виробництва.


Хустський район

Виробництво Хустський район