City Hostel, панорама затишку (місто Ужгород)
Ужгородський район Проживання

City Hostel, панорама затишку (місто Ужгород)

телефон: +38 (099) 084-65-44

телефон: +38 (098) 271-73-54

Cайт: cityhostel.in.ua

адреса: Ужгород, вул. Льва Толстого 5 (4-й поверх)


City Hostel - це новий, сучасний, комфортний та дуже затишний хостел, розташований в центрі Ужгорода. З вікон номерів відкривається панорама мальовничого Ужгорода, а затишок кімнат подарує гостям приємні, теплі, домашні відчуття. Тут пропонують комфорт, доступну ціну та необхідні функціональні послуги для проживання. Найкращі умови для сімейного відпочинку, гостей Закарпаття, туристичних, молодіжних, шкільних та студентських груп.

Хостел пропонує гостям індивідуальні, сімейні та багатомісні номери. Всі вони є новими, чистими та доглянутими.

Вдале розташування дає змогу гостям швидко і легко дістатися з хостелу до аеропорту, залізничного та автовокзалу, виставкових центрів, історичних пам’яток Ужгорода.

Хостел знаходиться на четвертому поверсі, може розмістити 36 осіб в 12-ти затишних номерах. Будівля цілодобово охороняється, є власна парковка, також в п’яти хвилинах є платна парковка з охороною. У гостей хостелу є можливість розрахуватись за проживання банківською карткою. Піднявшись поверхом вище, можна відвідати найвищу та найкращу ресторан — терасу міста «Panorama», поласувати смачними стравами від шеф-кухаря, випити запашну каву.

Для постояльців хостелу пропонується додаткова послуга: безкоштовний вхід на тематичні та дискотечні вечірки в Panorama by Kashtan.


Ужгородський район

Проживання Ужгородський район