Атлант, готель (місто Ужгород)
Ужгородський район Відпочинок

Атлант, готель (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 61-40-95

телефон: +38 (050) 432-89-29

Cайт: atlant-hotel.com.ua

адреса: м. Ужгород, вулиця Корятовича, 27


Місце розташування: готель знаходиться у центрі міста Ужгород, на відстані 2 км від аеропорту, залізничного та автовокзалу.

Готель: чотириповерховий готель на 27 номерів, рецепція з холом, ресторан, конференц-зал, сауна з басейном.

Категорія готелю: тризірковий / ***

Послуги: басейн, Wi-Fi, конференц-зал, сауна

Харчування: Ресторан

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

"АТЛАНТ" - комфортабельний європейський готель в історичному і діловому центрі Ужгорода. У наших номерах панує домашнє тепло та затишок. Готель "Атлант" пропонує якісний сервіс, і завжди тільки індивідуальний підхід до кожного нашого гостя. Будівля готелю є невід'ємною частиною архітектурного ансамблю історичного центру древнього міста над Ужем, що відкриває цілі епохи та культури різних часів і народів. Тут поєднуються адміністративний і торговий центри, що дозволяє заощадити час ділових людей та дає прекрасну можливість ознайомитися з визначними пам'ятками старого міста.

Протягом усього дня Ви можете відвідати кав'ярню, сауну та перукарню при готелі. Біля самого входу знаходиться банк. Для Вашого комфорту в громадських зонах та номерах працює Wi-Fi. За Вашим бажанням ми організуємо цікаві дегустації та екскурсії дивовижними куточками Закарпаття.

Дбаючи про комфорт наших гостей, готель "Атлант" пропонує зняти напругу після робочого дня, звільнити розум від повсякденних турбот, поповнити запас життєвої енергії і просто відпочити душею й тілом.

До послуг цінителів хорошого пару на 4-му поверсі готелю - 120-ти градусна сауна на 4 чоловік з басейном (3 на 5 м, глибина 1,5 м). Створена у закарпатському народному стилі, вона не тільки оздоровить Ваш організм, але й допоможе приємно провести час, набратися бадьорості та свіжості. Ідеальне місце для відпочинку!

Готель "Атлант" пропонує організацію і проведення конференцій, тренінгів, семінарів, ділових зустрічей, презентацій. Працює комфортабельний конференц-зал на 36 осіб і кімната переговорів. До Ваших послуг проектор та найсучасніше аудіо, відео обладнання.


Ужгородський район

Відпочинок Ужгородський район