Дружба, готель (місто Ужгород)
Ужгородський район Проживання

Дружба, готель (місто Ужгород)

телефон: +38 (095) 707-90-60

телефон: +38 (099) 611-63-45

факс: +38 (0312) 61-21-33

Cайт: hoteldruzhba.com.ua

адреса: м. Ужгород, вул. Висока, 12


Місце розташування: у м. Ужгород, за 2,5 км від залізничного вокзалу та автовокзалу, 1,5 км від аеропорту, 10 хвилин ходьби від центру міста.

Готель: готель на 50 номерів.

Категорія готелю: Тризірковий/ ***

Послуги: доступ до Інтернету, конференц-зал

Харчування: ресторан на 100 місць, бенкетний зал – на 30 місць

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

Готельний комплекс «Дружба» в Ужгороді має більш як 40-річну історію, є одним із лідерів гостинності Закарпатської області. Цікаво, що цей заклад тривалий час був протокольним готелем при візиті прем'єр-міністрів, високопосадових керівників нашої країни, представників дипломатичних місій, відомих артистів і бізнесменів.

Сьогодні тут пропонують відвідувачам 50 комфортабельних номерів, серед яких 2 трикімнатних номери "Президентський Люкс" та 2 двокімнатних номери "Люкс". У кожному номері є телевізор, холодильник, ванна або душова кабіна, балкон з видом на Карпати. У ресторані і бенкетному залі готелю гостям пропонують покуштувати традиційні страви закарпатської та європейської кухні.

Своєю родзинкою заклад вважає дерев'яні колиби, виконані у закарпатському стилі. Саме тут можна відчути всю повноту магічного затишку, втамувати спрагу закарпатським вином і спробувати справжні кулінарні шедеври традиційної інтернаціональної кухні нашого краю та сусідів.

 


Ужгородський район

Проживання Ужгородський район