Helikon, готель (село Яноші)
Берегівський район Проживання

Helikon, готель (село Яноші)

телефон: +38 (03141) 78-651

телефон: +38 (050) 260-35-91

Cайт: hotel-helikon.com/uk

адреса: c. Яноші, вул. Шевченка, 45


Готель: триповерховий корпус на 65 осіб. Конференц-зал на 65 місць, cауна на 15 осіб з контрастним басейном.

Ресторан/ харчування: сніданок включено у вартість. Обід та вечеря в ресторані за 500 м від готелю.

Розміщення: Сільська місцевість, поруч з містом

Категорія готелю: Тризірковий / ***

Інші послуги в готелі: конференц-зал, cоляна кімната, сауна

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

База відпочинку і оздоровлення «Гелікон» запропонує відпочинок незабутній на високому рівні в Закарпатті.  Готель працює упродовж усього року, пропонуючи послуги, відповідно, літнього і зимового відпочинку.

Готель знаходиться в селі Яноші недалеко від Берегова. У цій унікальній зоні Карпат, з дуже чистим повітрям, неповторно красивими гірськими ландшафтами, абсолютно недорого, зможете відпочити, покращити власне здоров'я і забрати з собою багато гарних вражень.

У меню ресторану відвідувачі знайдуть  як традиційні страви, так і страви місцевої угорської та закарпатської кухні. Неподалік від готелю є кілька природних джерел з мінеральною цілющою водою і термальні басейни.

База відпочинку надає також додаткові послуги для кращого та активнішого відпочинку - полювання, риболовлю, автомобільні екскурсії, туристичні походи, пікніки, відпочинок з дітьми на спортивних та ігрових майданчиках.

На території готелю також можна відвідати фінську сауну, басейн (критий і відкритий) і гідромасаж, тренажерний зал зіграти у настільний теніс та більярд, а діти, тим часом, зможуть провести час на дитячому ігровому майданчику. Є також альтанки для пікніків, спортивний майданчик, футбольне поле.

Поруч з готелем є відділення банку, аптечний пункт, пошта, амбулаторія. На відстані 500 метрів є шиномонтаж і в одному кілометрі від готелю є автомобільна заправка.


Берегівський район

Проживання Берегівський район