Магнум, готель (місто Берегово)
Берегівський район

Магнум, готель (місто Берегово)

телефон: +38 (066) 077-48-34

телефон: +38 (098) 976-67-88

Cайт: magnum-hotel.com

адреса: м. Берегове, вул. Богдана Хмельницького 112/4


Готель: 24 номерів на 60 осіб

Ресторан: на 40 осіб. Закарпатська та європейська кухня

Категорія готелю: Тризірковий/ ***

Послуги: Дитячий майданчик, бенкетний зал, ресторан, дрінкбар, фітнес, більярд, нічний клуб

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

Готель "Магнум" - ідеальне місце для відпочинку та проведення ділових зустрічей. Зручне розташування, ретельно продуманий дизайн, дотримання високого рівня стандартів обслуговування і гостинність дають можливість проводити різнопланові заходи різного масштабу.

У нічному клубі закладу легко вмістити 800 осіб. Окрім цього, є 2 VIP-кімнати на 20 чоловік кожна для відокремленого відпочинку, скажімо, святкування дня народження.

Вечірки у клубі проходять кожні вихідні. Зазвичай, це не лише дискотека, а яскраве шоу за участі барменів, команди PJ-їв, популярних діджеїв, сольних виконавців та гуртів. 

Боулінг розташований на другому поверсі, над нічним клубом – 6 ігрових доріжок та сучасне екіпірування.

Ресторан розрахований на 36 посадкових місця, але є ще 2 додаткові зали на 30 чоловік. Кухарі приготують неперевершені страви європейської та закарпатської кухні, сформують ексклюзивне меню під визначену подію. Тут також готові допомогти з ведучими для свята, декораціями та іншими приємними клопотами.

Більярдна зала на 3 професійних столи з кращими ціновими пропозиціями для любителів гри. Для легкого і невимушеного проведення часу, більярд обслуговується коктейльним баром, в якому можна замовити будь-які напої і легкі закуски.

 


Берегівський район

Берегівський район