Old Continent, готель (місто Ужгород)
Ужгородський район Проживання

Old Continent, готель (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 66-93-66

факс: +38 (0312) 66-93-55

Cайт: www.hotel-oldcontinent.com

адреса: Ужгород, пл. Ш.Петефі, 4


Готель: чотириповерховий на 30 номерів (60 місць). Готель розділений на дві різні за стилем частини: "Класік" та "Модерн". На першому поверсі рецепція з холом, ресторан, літня тераса, лобі-бар, кімната переговорів та конференц-зал.

Послуги: безкоштовний Wi-Fi, міні-бар, Room Service, персональний сейф у кожному номері, супутникове телебачення, автономна система клімат-контролю, паркінг, хімчистка, сауна, басейн, конференц-зал, ресторан

Категорія готелю: Чотиризірковий/****

Готель Олд Континент розташований в історичному центрі Ужгорода. Комфортне розташування готелю в Ужгороді зручно для гостей міста, які прибули з метою бізнесу, конференцій або відпочинку. Комплекс входить у сотню кращих готелів України.

У готелі 30 номерів різних категорій з індивідуально розробленим інтер'єром, який гармонійно поєднує в собі елегантність, затишок і комфортну обстановку для повноцінного відпочинку. Приємні враження доповнюють мальовничі краєвиди на річку Уж та старе місто, що відкриваються поглядові відвідувачів з багатьох номерів.

Ресторан готелю, який увійшов в сотню кращих ресторанів України та отримав відзнаки програми «Ревізор», об'єднав у собі високі стандарти сервісу, привітне обслуговування і кращі традиції європейської кухні.

Різна і в той же час незмінно затишна, невимушена атмосфера чотирьох залів ресторану дозволяє запропонувати гостям провести тут як ділові зустрічі, так і романтичні вечері або урочисті заходи. Гармонія і елегантність інтер'єру вдало доповнені новими гастрономічними рішеннями, де акцент завжди належить якості інгредієнтів.

Лобі-бар готелю - затишне місце для ділових зустрічей і приємної розмови за аперитивом або чашкою ароматної кави.

Аеропорт і вокзали знаходяться на відстані 3-5 км від нашого готелю в Ужгороді.


Ужгородський район

Проживання Ужгородський район