Вишневий сад, готель (місто Мукачево)
Мукачівський район Відпочинок

Вишневий сад, готель (місто Мукачево)

телефон: +38 (3131) 3-40-40

телефон: +38 (3131) 4-40-40

Cайт: vyshnevysad.com.ua

адреса: м. Мукачево вул. Пушкіна, 52


«Вишневий сад» - затишний та вишуканий готельно-ресторанний комплекс, розташований у центрі міста Мукачева. Це місце є ідеальним для прихильників затишного сімейного відпочинку, і гучних компаній, і найвибагливіших відвідувачів.

Комплекс складається з ресторану два зали, яких витримано у різних архітектурних стилях), готелю, літньо-зимової тераси, сауни та піцерії.

В глибині двору знаходиться готель.

Гостей готелю привітно зустрінуть у холі і сходами проведуть на другий поверх, де розташовані номери з елегантними дерев’яними меблями. До послуг мешканців готелю супутникове та кабельне телебачення, в номерах все передбачено та облаштовано для чудового відпочинку після подорожі або святкування.

«Вишневий сад» має гарну пропозицію для молодят: повний спектр послуг, що зроблять незабутніми перші моменти подружнього життя.

Номерний фонд складає 10 номерів, з них 4 люкси та 6 напівлюкси. У кожному номері до Ваших послуг кондиціонер, кабельне телебачення, гаряча та холодна вода, щоденне прибирання, а також обслуговування офіціантами.

Для наших відвідувачів, що приїздять до нас на автомобілі, ми пропонуємо зручну парковку під надійною охороною.


Мукачівський район

Відпочинок Мукачівський район