Європа, готель (місто Ужгород)
Ужгородський район Відпочинок

Європа, готель (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 64-25-18

телефон: +38 (095) 872-48-28

Cайт: europa.uzhgorod.ua

адреса: м. Ужгород, вул. Верховинська, 3


Розташування: готель "Європа" розташований за 200 м від словацького кордону та аеропорту.

Готель: на першому поверсі розташований затишний хол і зал ресторану, меню якого пропонує європейську та національну кухні. Бенкетний зал (VIP-зал) на 18 осіб. У дворі готелю під відкритим небом знаходяться окремі альтанки для відпочинку компаній.

Ресторан/ харчування: на 170 осіб з живою музикою. У вартість номеру входить сніданок.

Категорія готелю: Тризірковий / ***

Послуги: доступ до Інтернета, Wi-Fi, басейн

Можливі способи оплати: PayPal, готівка, перерахування

Готель "Європа" побудований у 2006 році, розташований за 200 м від словацького кордону та аеропорту. Архітектурний ансамбль готелю витриманий у сучасному європейському стилі.

На першому поверсі розташований затишний хол і зал ресторану, меню якого пропонує європейську та національну кухні. Просторий зал ресторану на 170 осіб з живою музикою. У дворі готелю під відкритим небом знаходяться окремі альтанки для відпочинку компаній. Досвідчені кухарі закаду з радістю приготують для гостей широкий вибір страв на мангалі. Із задоволенням тут обслуговують сімейні свята, дні народження, весілля, випускні вечори тощо.

Номери готелю відповідають європейським стандартам, обладнані кондиціонером,телебаченням, внутрішнім телефоном та Wi-Fi на території всього комплексу.

Готель "Європа" також пропонує дерев'яні котеджі для відпочинку сімей та компаній. Всі котеджі з власними терасами та усіма зручностями (кондиціонером,телевізором, холодильником, ванною кімнатою, телефоном).

На території готелю є дві руські лазні. Під час відпочинку в лазні ви можете насолодитись масажем. Також на території розташований басейн розміром 7х4 м з підігрівом, та спеціальною біо - фільтрацією. При басейні є душові та лежаки.

При готелі цілодобово працює автомобільна стоянка з охороною.


Ужгородський район

Відпочинок Ужгородський район