Червене вино (Мукачево)
Мукачівський район Фестиваль

Червене вино (Мукачево)

«Червене вино» — фестиваль вина, що проходить у місті Мукачеві напередодні Старого Нового року і дня святого Василя. Це саме той час, коли вино врожаю минулого року тільки-но настоялося і набуло всіх своїх найкращих властивостей і смакових якостей.

Це свято – одна з візитівок Закарпаття із солідною історією – фестиваль проходить  щороку, починаючи з 1996 року.

У мукачівському «Червеному вині» беруть участь як приватні винороби, так і знані фірми, що презентують вина під власними торговельними марками.

На заході пропонується вино біле, червоне, рожеве; гаряче та холодне; з корицею та медом; з пляшки, бочечки, діжки, термоса.

Найкращих серед виноробів-аматорів визначає журі, яке складається з висококваліфікованих фахівців виноробства. Найсмачніші вина визначаються у номінаціях — найкраще червоне, біле та десертне вино. Переможці отримують дипломи та спеціальні призи: коня, вівцю і порося.

Кожен гість фестивалю може безкоштовно отримати інформаційний буклет з базовою інформацією про "Червене вино", кращих виноробів-учасників, місця розміщення їх наметів і загальною картою заходу. Під час фестивалю можна безкоштовно продегустувати вина кращих закарпатських сортів від іменитих і маловідомих виробників, а вибрані вина купити.

Крім того, "Червене вино" - це ще й справжнє народне свято з колядками і розіграшем призів.

Дата проведення:   щорічно    Січень   -  

Мукачівський район