Молочна ріка (Стужиця)
Великоберезнянський район Фестиваль

Молочна ріка (Стужиця)

Фестиваль сиру "Молочна ріка" проходить у червні на території Ужанського національного парку в с.Стужиця Великоберезнянського району. Оригінальність цього заходу полягає в представлені продукції, виготовленої за характерними для регіону технологіями та рецептурами. Тут можна буде досхочу поласувати млинцями з сиром, варениками і пирогами з сиром, солодкими сирниками, про дегустувати гомбовці з творогом, галушки з сиром, скуштувати різноманітні закуски з пікантними сирами, творожні тістечка, солодощі тощо.

Крім того, усі охочі мають унікальну можливість споглядати процедуру виготовлення смачного сиру безпосередньо на місці.

На гостей фестивалю чекають: святкова концертна програма за участі кращих сольних виконавців і колективів художньої самодіяльності, спортивні змагання, жартівливі конкурси, захоплюючі екскурсії туристичними стежками, перегляд відеофільмів про природу закарпатського краю.

Мета фестивалю: відродження виробництва молочної продукції, традиційних верховинських страв, розбудова туристично-рекреаційної сфери у районі, втілення у життя цікавих та привабливих інвестиційних проектів.

Фото :http://igormelika.com.ua/moi-karpati/zhittya-buttya/festival-siru-molochna-rika

Дата проведення:   щорічно    Червень   -  

Великоберезнянський район

  • Фестиваль
    Молочна ріка (Стужиця)
    Фестиваль сиру "Молочна ріка" проходить у червні на території Ужанського національного парку в с.Стужиця Великоберезнянського району. Оригінальність цього заходу полягає в представлені продукції, виготовленої за характерними для регіону технологіями та