Mokasol Caffe, кав'ярня (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

Mokasol Caffe, кав'ярня (місто Ужгород)

адреса: місто Ужгород, ул. Жупанатська, 11


Здійсніть мандрівку у часі, у 1807—1892 роки, й опиніться у стінах однієї з найстаріших будівель Ужгорода — першої ратуші. А тепер уявіть сучасну площу Жупанатську, огорнуту ніжним ароматом із затишної кухні, де на ваших очах вариться улюблена кава. Відчуйте насолоду від справді якісної кави, яку раніше ви ще не куштували. Так, Ужгород відкрив нову локацію, де історичне минуле синтезується із сучасною креативністю і кавою високої якості.

Атмосфера кухні

На площі Жупанатській ви бачите невеличкий білий будиночок у скандинавському дусі із лаконічною вивіскою-назвою "Mokasol Caffè". Тут дві зали, і в кожній зовсім інша атмосфера. Перша кімната — це колористика "еко", коли поєднуються білий із салатовим у світлому просторі, де багато денного світла. Дизайнерські дерев’яні меблі ручної роботи також білі, на столиках — вазони, особливо приємно кавувати у м’якому куточку для компанії біля величезного вікна, звідки відкривається вигляд на старий Ужгород. Робоча зона, бар-стійка оформлена у справжню кухню, відтак гості можуть спостерігати за всіма тонкощами приготування кавових напоїв. Наразі витриманий інтер’єр першої зали декорований новорічними деталями, а в іншу пору року дизайн може змінюватися, завдяки сезонним родзинкам. А ще у першій залі ви можете побачити красиву кавову дошку з графічними ілюстраціями 38 видів кавових напоїв — усі тут готують. Друга зала — це вже зовсім інша аура. Тут уже більше романтичного настрою у дусі "lounge". Також акценти на дереві, м’які дивани, гра світла, гаму барв створюють малиновий та бірюзовий, на стінах нанесені кавові дерева, а одна з унікальних родзинок — це кавова інформаційна стіна, такої в Ужгороді ще не було. Просвітницька стіна — це кавовий тест і багато важливої інформації про якісну каву, що необхідно знати кожному поціновувачу цього напою.
 

38 кавових напоїв

Душевність закладу нагадує про Скандинавію та Італію, а назва "Mokasol Caffè", до слова, походить від італійського бренду, який отримав визнання у світі. Його історія почалася у 1950 році у містечку Брешія, у північній Італії. Обсмажування зерна контролюється на кожному етапі, а сировина — це тільки кращі сорти кави. "Mokasol Сaffe" — це репутація якісної кави передусім у Європі, Україна ж поступово знайомиться із нею. Цей бренд у 2014 році за кращу суміш арабіки отримав сертифікат якості "Espresso Italiano di Qualita" від Італійської академії GTTC.

У "Mokasol Caffè" також частують якісним чаєм. Зараз для вас готують також натуральні й корисні чаї з трав, імбиру, м’яти, ягід, фруктів. Чай — це щоразу новий смак, адже працівники покладаються на власну фантазію та смаки відвідувачів, відтак чай — це також простір креативу, коли можна синтезувати ягоди, фрукти, трави, мед із найрізноманітнішими прянощами. Чаї — це ще й візуально красиво і здорово, а експерименти мають завжди унікальний і смачний результат. Щодо інших гарячих напоїв, то варто куштувати какао, гарячий шоколад італійського бренду "Molinari", глінтвейн, а з освіжаючого — фреші, смузі, молочні коктейлі.

Власне, "Mokasol Caffè" — це одна із тих кав’ярень, де показують, якою має бути справжня кава, де завжди можна бути впевненим у якості напою і скрупульозності його приготування, де є дві різні атмосфери — ранкової свіжості і вечірнього релаксу. Так і хочеться вмоститися біля вікна з чашкою відмінного еспресо і спостерігати за життям старовинного Ужгорода...


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район