Полонина-ДБК-3, база відпочинку (село Лумшори)
Перечинський район Проживання

Полонина-ДБК-3, база відпочинку (село Лумшори)

телефон: +38 (066) 408 94 82

телефон: +38 (066) 903 57 31

факс: +38 (044) 497 96 25

Cайт: poloninadbk3.com.ua

адреса: с. Лумшори, вул. Лісова, 4


Місце розташування: база відпочинку "Полонина-ДБК-3" знаходиться за 2 км від центру села Лумшори Перечинського району в живописному місті серед грабових та хвойних лісів, а саме на березі річки Туриця на висоті 550 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Полонина Руна.

Комплекс: 3-поверховий корпус для проживання, їдальня, паркінг для автомобілів, спортивні майданчики, два відкриті басейни з сірково-гідрокарбонатно-натрієвою водою.

Номерний фонд: 32 номери (2-3-4-місні)

Харчування: пропонується комплексне харчування в окремо розташованій їдальні, розрахованій на 120 місць. Крім того, тут знаходяться колиби, в яких можна насолодитись широким вибором страв закарпатських, угорських та словацьких кухонь.

Послуги: за 700 м від комплексу діє гірськолижна траса з підйомником довжиною 350 м, прокат лиж, сноубордів та спортивного інвентарю; поряд є чани з сірково-гідрокарбонатно-натрієвою водою.

Будинок відпочинку «Полонина ДБК-3» знаходиться поблизу села Лумшори Перечинського району Закарпатської області. Перебуваючи на Перечинщині в будинку відпочинку «Полонина ДБК-3», необхідно викупатися в чанах з цілющою водою; подихати смачним гірським повітрям, підійнятися до вершин Полонинського хребта: Лютянської Голиці (1374м), на Руну (1482м), до водоспаду Войводина, висота якого 25м, щоб захопило дихання від погляду на могутні Карпати.

Заклад пропонує до послуг відвідувачів проживання та відпочинок в комфортних умовах, якісне обслуговування, багатий вибір розваг, а також прийнятні ціни.

Перебування влітку тут буде приємним для шанувальників активного екологічно-чистого відпочинку. У закладі можуть організувати для відвідувачів піші прогулянки, вихід у гори, екскурсі та спортивні ігри.


Перечинський район

Проживання Перечинський район