Поляна Квасова, туристичний комплекс (село Поляна)
Свалявський район

Поляна Квасова, туристичний комплекс (село Поляна)

телефон: +38 (03133) 3-53-77

адреса: с. Поляна, вул. Жовтнева, 38 а


Розташування: туристичний комплекс «Поляна Квасова» знаходиться у селі Поляна неподалік від санаторію «Сонячне Закарпаття»

Туристичний комплекс: 5 дерев’яних котеджів

Ресторан/ харчування: у ресторані.

Категорія готелю: Тризірковий/ ***

Послуги: басейн, Wi-Fi, ресторан, сауна, термальний басейн, тенісний корт, басейн, дитячий майданчик, масажний кабінет, конференц-зал, паркінг, прокат гірськолижного спорядження. Є можливість замовити екскурсії по Закарпаттю.

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

Туристичний комплекс «Поляна Квасова» знаходиться в мальовничому і благодатному куточку Закарпаття - в селі Поляна, і є сусідом відомого санаторію «Сонячне Закарпаття». Заклад гармонійно вписався в навколишній пейзаж, буквально склавши з ним єдине ціле. На території комплексу розташовано 5 дерев'яних котеджів, ресторан-колиба, російська лазня, тенісний корт з грунтовим покриттям, універсальний спортивний майданчик зі штучним покриттям, дитяче містечко, альтанка з мангалом біля рибника з райдужною фореллю.

На території комплексу розміщений ресторан-колиба, виконаний в народному гуцулському стилі з оригінальним дизайном. Родзинка ресторану - ватра (вогнище) в центрі колиби і широкий асортимент страв, приготованих на мангалі. У меню входять традиційні страви закарпатської, а також угорської кухні. Тут пропонують також дієтичне харчування і вегетаріанські страви.

Ресторан закладу може розмістити 40 чоловік і включає окремий затишний зал на 12 місць.


Свалявський район

Свалявський район