Ренесанс, готельно-ресторанний комплекс (місто Хуст)
Хустський район

Ренесанс, готельно-ресторанний комплекс (місто Хуст)

телефон: +38 (03142) 4-33-60

телефон: +38 (095) 590 55 04

адреса: м. Хуст, вул. Карпатської січі, 20


Розташування: готельно-ресторанний комплекс «Ренесанс» знаходиться у центрі міста Хуст.

Готель: чотириповерхова новобудова на 9 номерів.

Ресторан/ харчування: сніданок у ресторані включено у вартість

Категорія готелю: Тризірковий/ ***

Можливі способи оплати: готівка, перерахування

Готельно-ресторанний комплекс «Ренесанс» розмістився у центрі старовинного європейського міста. Гостей тут очікує стильний ресторан, екзотичне кафе, модний паб і по-домашньому затишний готель.

Розміщення готелю дозволяє скласти зручний графік проведення дозвілля завдяки численним визначним місцям, що знаходяться поруч.

Для всіх клієнтів закладу поруч з готелем обладнана безкоштовна автомобільна стоянка з охороною.

До уваги відвідувачів готель пропонує на вибір 6 номерів «Стандарт», 2 номери «Напівлюкс» та один двокімнатний номер «Люкс». Кожен проживаючий зранку отримує смачний та щедрий сніданок, що складається з холодних закусок та гарячих страв на вибір.

У всіх номерах є телефон і кабельне телебачення. Для забезпечення комфортної атмосфери в кожному номері автономне опалення, постійне водопостачання і кондиціонер.

Ресторан, розрахований на 50 місць, виконаний в дусі італійського Відродження. Завдяки затишним умовам і професійному обслуговуванню у ресторані, пабі чи кафе можна організувати захід будь-якого масштабу: фуршет або корпоративну вечірку, бізнес-ланч чи сімейне свято.

Кондитерська «Ренесанс» займається виробництвом власної продукції вже понад 12 років. Кондитерські вироби від «Ренесансу» виготовляються по традиційній рецептурі, з використанням секретів домашньої випічки.

 


Хустський район

Хустський район