Solva resort & SPA, готельно-рекреаційний комплекс ( місто Поляна)
Свалявський район Проживання

Solva resort & SPA, готельно-рекреаційний комплекс ( місто Поляна)

телефон: +38 (03133) 3-53-88

Cайт: solvahotel.com

адреса: с. Поляна, санаторій «Сонячне Закарпаття», 7


Розташування: готель знаходить на території санаторію "Сонячне Закарпаття" у с. Поляна.

Готель: Шестиповерхова будівля на 65 номерів (130 місць).

Харчування: ресторан розрахований на 130 чоловік; харчування по системі «все включено», напівпансіон або їжа на замовлення. На сніданки пропонується шведська лінія. Для гостей по санаторним путівкам - спеціальне дієтичне меню. У меню класичні страви європейської кухні і все, чим славиться кухня Закарпаття, в якій успішно перемішалися особливості української, угорської та словацької кулінарних традицій.

Додаткові послуги: власний бювет з мінеральною водою "Поляна Квасова"; масаж; фінська та турецькі сауни з плавальним басейном і джакузі; 2 російські лазні в окремих дерев'яних котеджах; конференц-зал на 120 місць, обладнаний усім необхідним; транспортні послуги; більярд, настільний теніс, тренажерний зал, настільні ігри.

Готельний рекреаційно-лікувальний комплекс Solva Resort & SPA - єдиний у своєму роді готельний комплекс в Україні з прекрасною територією площею 10 га, і комфортабельними номерами. Вишукана елегантність і розкіш у поєднанні з таємничістю і чистотою незайманої природи - все це знайде тут турист серед замислених, покритих хмарним серпанком гір.

Комплекс розташований поблизу санаторію «Сонячне Закарпаття» - це велика бальнеологічна гастроентерологічна здравниця, знаходиться на висоті 340 м вище рівня моря біля Північно-Східних підніжжя Вигорлат-Гутинського (Вулканічного) хребта Карпат в урочищі Тихий на місці колишнього мисливського будинку австрійського графа Шенборна-Бухгейма.

На території комплексу, завдяки унікальним кліматичним і геологічним умовам, з глибин землі піднімаються джерела цілющої мінеральної води «Поляна Квасова». Для лікування гостей, її використовують не тільки для пиття, вона є основою всіх бальнеологічних процедур.

Семиповерхова будівля центрального корпусу побудована за оригінальним архітектурним проектом. Прекрасні умови проживання в комплексі будуть до смаку навіть найвибагливішим гостям. У головному корпусі комплексу знаходиться 65 номерів, розрахованих для проживання 130 осіб. Крім того, до послуг відвідувачів є також будиночки в лісі, де можна усамітнитися ближче до природи.

Добре розвинена інфраструктура комплексу дозволяє знайти заняття на будь-який смак, в будь-яку пору року, незалежно від погоди.

Гостям, які віддають перевагу активному відпочинку, готель пропонує відвідати тенісні корти, майданчик для волейболу, басейни, лазні. Щодня до ваших послуг - ресторани, бари, конференц-зал, більярдна кімната, чудовий камінний зал.


Свалявський район

Проживання Свалявський район