У цімбора дикий чан, комплекс відпочинку (селище Лумшори)
Перечинський район Відпочинок

У цімбора дикий чан, комплекс відпочинку (селище Лумшори)

телефон: +38 (066) 680 30 70

телефон: +38 (095) 840 41 84

Cайт: chanucimbora.com

адреса: с. Лумшори, вул. Приозерна, 9


Номери: 16 кімнат

Харчування: ресторан. Гуцульські, словацькі, угорські, румунські страви

Послуги:

  • апітерапія
  • чани
  • екскурсії
  • трансфер
  • можливість арендувати квадроцикли, баггі, велосипеди, сани та лижі

Особливістю туристично-рекреаційного комплексу є апітерапія. Здавна досліджено, що бджола позитивно впливає на людину. Створена на пасіці атмосфера, ідеально підходить для відпочинку та оздоровлення. Але набагато більший ефект отримує людина при використанні вулика (декількох скріплених вуликів) у вигляді ліжка з надставкою. Лежачи весною на потолочинах вулика-ліжка над бджолами в надставці, людина отримує тепло від бджіл, яке вони виділяють для обігріву.(35° С).

Любителям свіжих прогулянок та надзвичайних емоцій пропонуємо відвідати полонини: Руна, Лютянка та Гнила...

Завітайте в наш ресторан, де Ви зможете провести час в приємній компанії, скуштувати чудові гуцульські, словацькі, угорські, румунські страви на будь-який смак за бокалом вина, чи просто випити чашечку кави. Вам запропонують холодні та гарячі закуски, широкий вибір салатів та страв. У барі на Вас чекає великий асортимент алкогольних та безалкогольних напоїв.

Трансфер: Є можливість забирати наших клієнтів з кордону, аеропорту Ужгорода та Львова, залізниці, автовокзалу на зручному мікроавтобусі, який поміщує в собі до 8 чоловік.

У нас Ви маєте можливість арендувати квадроцикли, баггі, велосипеди, сани та лижі, щоб незабутньо провести свій відпочинок!

Любителям активного відпочинку пропонуємо, серед неповторної краси Закарпатського краю найкращі умови, які створила сама природа, казковістю і гірським ландшафтом, для цікавого відпочинку, що дарує силу і здоров'я нашим гостям.

Ви будете приємно здивовані нашою гостинністю і сервісом. Якщо ви ще не вирішили де відпочити, то радимо вам провести заповітний відпочинок в “У цімбора дикий чан”. Ви зрозумієте чому Закарпатський краєвид такий привабливий для відпочиваючих.


Перечинський район

Відпочинок Перечинський район