New York Coffee, ланч-кафе (місто Ужгород)
Ужгородський район Харчування

New York Coffee, ланч-кафе (місто Ужгород)

Графік роботи: у будні - 9.00 – 00.00, у вихідні – 12.00 – 00.00.

адреса: місто Ужгород, пл. Театральна, 19Б.


Анти-кафе, креативний простір, тайм-кав’ярня – різні назви одного і того ж типу закладу, в якому платять не за їжу та напої, а за проведений час. Анти-кафе не дуже прижилися в Європі, хоча користуються неабиякою популярністю в Україні. Нещодавно перша в регіоні тайм-кав’ярня "New York Coffee" запрацювала в Ужгороді.

Асортимент:

Асортимент кав’ярні невеликий – в меню є різні види чаю та кави, цукерки й печиво. В такий спосіб і відвідувачі будуть задоволені, і заклад свого прибутку не втратить. Крім того, гості закладу можуть принести їжу з собою – персонал підігріє і подасть її. Можна також замовляти їжу (найчастіше це піца і суші) з інших закладів.

Розваги:

Відвідувачі "New York Coffee" мають можливість пограти в настільні ігри, яких поки що є близько 15: "Uno", "Activiti", шахи і шашки, покер, "Мафія", карти та інші. Найпопулярніша у закладі гра "Монополія". Є тут і улюбленці всіх хлопців – 2 PlayStation з 15-ма іграми і настільний футбол. Персонал закладу знає правила усіх ігор і за потреби може пояснити їх клієнтові. До того ж, якщо гість прийшов один і має бажання зіграти в яку-небудь гру, офіціант може скласти йому компанію. 
Є у закладі і підбірка книг, якими можуть користуватися відвідувачі. За бажанням гості кав’ярні можуть додавати до цієї підбірки і свої.

"New York Coffee" – простір, який одразу вабить до себе активну і креативну молодь міста. Кав’ярня розрахована на проведення різноманітних майстер-класів, літературних вечорів, студентських зібрань.

Ціни: 

Цінова політика закладу проста: ви платите тільки за час. 1 хвилина в "New York Coffee" коштує 40 копійок під час першої години, під час наступних годин ціна меншає – 1 хвилина коштує 20 копійок. Тобто за годину перебування в кав’ярні ви заплатите 24 гривні, а за дві – 36.


Ужгородський район

Харчування Ужгородський район