Закарпатська обласна клінічна лікарня ім А. Новака (місто Ужгород)
Ужгородський район

Закарпатська обласна клінічна лікарня ім А. Новака (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312)61-55-12

адреса: м. Ужгород, вул. Перемоги, 22


Закарпатська обласна клінічна лікарня ім. А. Новака, м. Ужгород.

На сьогоднішній день в лікарні працює тисяча осіб, зз них 180 лікарів та 450 медсестер. Лікарня ім. А. Новака має такі основні функції структурних підрозділів:

  • Надання вузькоспеціалізованої консультативної допомоги в розрізі 37 спеціальностей.
  • Обстеження в умовах діагностичного центру з використанням комп'ютерної рентгенівської апаратури, ангіографії, мамографії, ультразвукового обстеження (доплерографія, ультразвукове сканування), ендоскопічної техніки (езофагогастродуоденоскопія, бронхоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія, лапароскопія), функціональних методів діагностики (електрокардіографія з комп'ютерною обробкою, ехокардіографія, велоергометрія, ехоенцефалографія, спірографія, інтракраніальна доплерографія, реовазографія, іридодіагностика).
  • Надання вузькоспеціалізованої висококваліфікованої стаціонарної допомоги.
  • Надання хірургічної допомоги, включаючи такі складні операції, як складні пластичні операції; операції на головному мозку при травмах, пухлинах, судинних ураженнях, вроджених вадах розвитку; на спинному мозку при патології хребта; спеціалізована допомога на базі офтальмологічного центру, включаючи складні операції з імплантацією штучного кришталика та корегуючі операції при погіршенні зору; працює лабораторія контактної корекції зору; хірургічне лікування різноманітної ендокринної патології, реконструктивні операції на стравоході, шлунку, біліарній системі, підшлунковій залозі, товстій і прямій кишці; успішно проводяться ендоскопічні втручання; реконструктивні операції на артеріях та венах; мікрохірургічні втручання та різноманітні корегуючі операції з використанням сучасних технологій.
  • Надання медичної допомоги нефрологічного профілю, включаючи детоксикацію та програмний гемодіаліз (штучна нирка).
  • Співпраця з центральними районними лікарнями, районними спеціалістами, в тому числі надання організаційно-методичної допомоги лікувально-профілактичних закладів районів.
  • Вивчення, узагальнення та впровадження в практику досвіду роботи лікувально-профілактичних закладів України, впровадження досягнень науки в практику, використання нових та вдосконалених медичних технологій, досягнень сучасної діагностики та лікувальних методик.
  • Кожне з відділень служить навчальною базою для студентів медичного факультету, Ужгородського Національного університету оскільки обласна клінічна лікарня є основною базою для підготовки студентів медичного факультету УжНУ, лікарів-інтернів, перепідготовки середніх медпрацівників та лікарів медичних закладів Закарпаття.

Ужгородський район

Ужгородський район