Арбер, магазин чоловічого одягу (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Арбер, магазин чоловічого одягу (місто Ужгород)

телефон: +38 (03122) 3-25-52

телефон: +38 (0 800) 212 214

Графік роботи: 10:00 - 22:00

Cайт: arber.ua

адреса: м. Ужгород, вул. Корзо, 5


Торгова марка Арбер є одним з найбільших виробників ділової чоловічого одягу в Україні.
Роздрібна торговельна мережа Arber - є однією з найбільших компаній у своєму сегменті в Східній Європі і нараховує понад 100 магазинів у всіх областях України.
Фірмові магазини мережі покривають 100% регіонів України.
Одне з ключових правил компанії - це гідний зовнішній вигляд, який надає впевненість у собі. Стиль Arber повністю його підкреслює.
Винятковими характеристиками одягу Арбер є бездоганний крій, якісні матеріали та увагу до деталей. Професійна команда дизайнерів і ів, працюючи над створенням колекції, враховує останні тенденції світу моди, вдало поєднуючи їх з багаторічними традиціями кравецької майстерності.
У колекції представлені три основні напрями - це діловий класичний одяг, одяг в стилі смарт кежуал, одяг для відпочинку в стилі спорт і кежуал. Особлива увага приділяється крою піджака - ідеальні пропорції, висока якість внутрішньої обробки, різні елементи модного дизайну. Такий одяг дозволяє її власникові виглядати елегантно і презентабельно, в ній він почувається комфортно і впевнено.
І все ж успішність бренду визначає комплексність в складанні колекції, які включають в себе, крім костюмної групи, широкий асортимент верхнього одягу, трикотажу, сорочок і аксесуарів.
Вироби Arber- це креативний дизайн, бездоганний крій і елегантність. Широкий вибір моделей дозволяє сформувати стильний образ і підкреслити свою індивідуальність.
Компанія Arber постійно працює над підвищенням якості продукції, впроваджуючи новітні технології в області виробництва чоловічого одягу.
Компанія Арбер приділяє велику увагу не тільки якості продукції, що виробляється, а й стандарти якості послуг, ми прагнемо відповідати очікуванням наших клієнтів.
У магазинах торгової мережі Арбер дотримується загальний фірмовий стиль і концепція оформлення простору, єдині правила мерчендайзингу і обслуговування клієнтів. Це дозволяє чітко транслювати ію бренду і робить його пізнаваним на ринку України.
Компанія Арбер є офіційним спонсором і постачальником ділового одягу Футбольного Клубу "Динамо" Київ. У 2012 році компанія була офіційним спонсором Української збірної з футболу.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район