Argos, салон шкіри та хутра (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Argos, салон шкіри та хутра (місто Ужгород)

телефон: +38 (093) 332 73 88

телефон: +38 (0312) 61 32 67

Cайт: argos.com.ua

адреса: м. Ужгород, вул. Корзо, 16


Мережа салонів шкіри та хутра ACTORS – компанія, яка динамічно розвивається, з 20-річною історією, і останні 10 років займає лідируючу позицію в Західній Україні.

З 2015 року вже відкрито 4 ексклюзивних салони в Києві, з них Центральний салон у самому серці Києва за адресою Хрещатик 13. Наші салони в Україні мають найширший асортимент і гарантують вибір ексклюзивних моделей.

Кращі моделі і бездоганні лекала італійських дизайнерів підкреслюють красу хутра та Вашу індивідуальність.

Сучасні технології обробки та пошиття, що використовуються нашими фабриками в Туреччині, дозволяють нам давати гарантію якості на всі наші вироби, що підтверджується сертифікатом, правдивість якого Ви зможете перевірити у відповідному розділі нашого сайту.

Бренд ACTORS – це, насамперед, ексклюзивність і останні тенденції моди. З кожною новою колекцією в магазини мережі надходить не менше 500 нових моделей.

ACTORS працює за принципом бутіка. 70% асортименту становить ексклюзивний товар. Лідер шкіри та хутра на Українському ринку, завдяки найширшому вибору моделей і демократичним цінам, мережа салонів ACTORS користується також великою популярністю у покупців з іноземних країн.

Бренд ACTORS підкреслює впевненість і ексклюзивність наших клієнтів.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район