Еврофасад, магазин (місто Хуст)
Хустський район Магазин

Еврофасад, магазин (місто Хуст)

телефон: +38 (03142) 4-43-43

телефон: +38 (067) 793-95-40

адреса: м. Хуст, вул. І.Франка, 118


    
Товари/Послуги
ПВХ-профілі / Устаткування для виробництва виробів з ПВХ та алюмінію / Матеріали для виробництва світлопрозорих конструкцій / Фурнітура для алюмінієвих і металопластикових виробів / Аксесуари / Підвіконня / Сендвіч-панелі / Ущільнювачі / Ламінаційна плівка / Протимоскитні системи

 "Єврофасад" - регіональне представництво ТОВ "Єврофасад" (Київ, Україна), виробника і постачальника ПВХ-профілів, комплектуючих і устаткування для виробництва світлопрозорих конструкцій. Наша компанія прагне до максимально повного задоволення потреб наших клієнтів в якісному ПВХ-профілі і матеріалах, зручному сервісі, консультаційної підтримки, а також відповідальному і професійному відношенні співробітників.
Місія компанії - стабільне виробництво високоякісного ПВХ-профілю, продаж і оперативна доставка комплектуючих для виготовлення металопластикових конструкцій і фасадних систем по всій території України і країнам ближнього зарубіжжя на основі партнерських відносин.
Наявність власного заводу сприяє контролю якості власного ПВХ-профілю, починаючи від закупівлі найкращої сировини, упевненістю в дотриманні тонкощів технологічного процесу і закінчуючи безпосереднім контролем міцності. А багаторічна співпраця з відомими світовими виробниками, дозволяє закуповувати найкращі фурнітуру і аксесуари для комплексних рішень в області виготовлення металопластикових конструкцій і фасадних систем.


Хустський район

Магазин Хустський район