Faberlic, магазин косметики (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Faberlic, магазин косметики (місто Ужгород)

телефон: +38 (050) 761-18-68

Cайт: https://faberlic.com

адреса: м. Ужгород


Faberlic - найбільша російська компанія на ринку прямих продажів , виробникунікальної запатентованої кисневої косметики, яка доставляє кисень в глибокі шари шкіри. Також в асортименті Faberlic - вся гамма засобів для догляду за шкірою і волоссям , ексклюзивна французька парфумерія, декоративна косметика, продукти для будинку і здоров'я, дитячий одяг.

У 2003 році Компанія вийшла на міжнародний ринок , зараз представництва Faberlic відкриті в 24 країнах світу. Понад 600 тис. консультантів співпрацюють з нами в Європі та Азії. Близько 5 млн споживачів кожен день із задоволенням користуються продуктами Faberlic!

Компанія випускає більше 1000 найменувань продукції, має 30 патентів і входить до рейтингу «Топ-100 косметичних компаній».

Faberlic є спонсором екологічної організації «ЕКА», яка реалізує програми «Зелені міста» і «Більше кисню!». За даними програмами на території Росії посаджено більше 7 млн дерев.

У Faberlic власне виробництво, засноване на європейських стандартах якості, оснащене самим передовим і екологічним обладнанням, автоматичними лініями з виробництва, фасування та пакування косметичної продукції. За рівнем потенційних потужностей і масштабами виробничих площ фабрика Faberlic входить до числа найбільших косметичних підприємств Росії.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район