FM Group, магазин парфумів (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

FM Group, магазин парфумів (місто Ужгород)

телефон: +38 (067)310-91-03

телефон: +38 (093)848-00-48

Cайт: https://vk.com/club15115193

адреса: м. Ужгород


Думка виготовляти парфюми Federico Mahora народилася в голові пана Артура Травинского під час його довголітнього проживання в Австралії і співпраці з концерном DROM, як дизайнера. Сім'я Травинских на той час вже понад 10 років займалася виробництвом косметики, яка успішно продавалася в багатьох країнах світу. Постійне зростання цін на якісну парфюмерію і змусив замислитися пана Травинского. Він хотів знайти можливість, щоб користуватися високоякісною продукцією міг собі дозволити абсолютно кожного, і шукав компанію, яка б підтримала його в здійсненні цього плану.

У той час він отримав багато різних пропозицій від різних компаній, і нарешті зупинився на пропозиції концерну DROM, який виробляє есенції для всесвітньо відомих творців парфюма у світі, - Hugo Boss, Christian Dior, Gucci, Giorgio Armani, Chanel і багатьох інших. Пан Травинский повністю змінив асортимент своєї компанії Федерико Махора, після отримання сертифікату почав купувати есенції у концерну DROM і випускати під маркою FM Group.

Чому духи "FM GROUP" співпадають з ароматами світових брендів, але продаються в середньому в 5-7 разів дешевше, ніж в магазинах? Усе дуже просто! Для продажу нашої продукції ми використовуємо Мережевий Маркетинг, тому:
Ви не платите за престижне ім'я;
Ви не витрачаєте гроші на фірмовий флакон;
Ви не платите за рекламу по ТБ, радіо, в журналах і не оплачуєте гонорари відомих акторів, артистів, моделей;
Ви не відшкодовуєте продавцям витрати на оренду магазину і зарплату обслуговуючого персоналу;

Продукція відповідає усім вимогам і нормам - дамський парфюм має 20% ароматичних есенцій, чоловічий - 16%. Концентрація духів на 2-3 відсотки вища, ніж оригіналів, що продаються в роздрібній мережі, і при цьому за абсолютно доступною ціною, в 3- 5 разів менше за середню ринкову!!!
Серед ароматів, що випускаються, Ви можете знайти більше 120 видів самих популярних запахів як чоловічої, так і жіночої лінії таких широко відомих марок, як Cacharel, Calvin Klein, Chanel, Christian Dior, Davidoff, Dolce & Gabbana, Donna Karan, Escada, Giorgio Armani, Gucci, Hugo Boss, Lacoste та ін.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район