Михаїл Воронін, фірмовий магазин-салон (місто Ужгород)
Ужгородський район Магазин

Михаїл Воронін, фірмовий магазин-салон (місто Ужгород)

телефон: +38 (0312) 67-17-20

Cайт: voronin.ua

адреса: м. Ужгород, вул. Мукачівська, 71


Міжнародний концерн "ВОРОНІН" - провідне підприємство з пошиття високоякісного одягу, фабрика входить до числа світових лідерів швейної промисловості. Торгова мережа представлена понад 80 фірмовими магазинами в різних країнах - в Україні, Америці, Європі, Росії.        

Михайло Воронін - найвідоміший український модельєр, якого по праву називають Метром чоловічого костюму. Світове визнання отримав завдяки винаходу унікального макетно-жилетного методу пошиття костюму без примірок! Гідність, респектабельність і стримана елегантність костюмів від Вороніна приваблюють успішних і впевнених ділових людей з високою репутацією. У костюмі від Михайла Вороніна поєднуються класичні традиції, висока якість, модні тренди та динаміка сучасного способу життя.

Основне завдання - дати чоловікові в костюмі таку ж свободу руху, як і без нього. Особлива увага приділяється екологічній чистоті виробу. Покази колекцій бренду Voronin демонструються в більш ніж 60 країнах світу. Михайло Воронін єдиний кутюр'є - рекордсмен "Книги рекордів Гіннеса", володар престижних міжнародних нагород: Премія Миру "Престиж", "Золотий наперсток Парижа", "Краща торгова марка Італії", іспанська "Золота Арка Європи", занесений в книгу "100 знаменитостей світу моди" і удостоєний звання "Легенда моди ".

У магазині “VORONIN” представлений широкий вибір курток, костюмів, джинсів, штанів, смокінгів та аксесуарів. Тут Ви також знайдете джемпери, сорочки, ремені, краватки і навіть парфуми.


Ужгородський район

Магазин Ужгородський район