Світ дверей, вікна та двері (місто Мукачево)
Мукачівський район Магазин

Світ дверей, вікна та двері (місто Мукачево)

телефон: +38 (03131) 2-22-74

телефон: +38 (050) 013-33-92

Графік роботи: ПН-ПТ: 09:00-17:00, СБ: 09:00-15:00

Cайт: svit-dverey.com.ua

адреса: м. Мукачево, вул. Духновича, 48


Вікна дерев'яні
Дерев'яні вікна наша компанія виробляє ось уже понад 10 років. За цей час багато наших клієнтів змогли оцінити якість наших вікон.
Так що ж таке євровікно? Евроокно - це дерев'яне вікно, зроблене з тришарового клеєного бруса, при виготовленні якого з деревини видаляється все, що може перешкодити дерев'яному вікну радувати своїх господарів довгий час. Також для виробництва євровікна на нашому виробництві ми застосовуємо найсучасніші і найякісніші комплектуючі, які з'являються на ринку. 
Про компанію 
Наша компанія існує ось уже більше 10 років. Виробництво розміщено на більш ніж 2000 кв.м опалювальних площ, що особливо важливо при роботі з натуральною деревиною. Досконале імпортне та вітчизняне обладнання в поєднанні з накопиченим досвідом роботи і високою кваліфікацією співробітників фірми, дозволяє виготовляти вироби будь-якої складності, що задовольняють найвишуканіший смак. Всі вироби нашої компанії пройшли відповідну сертифікацію. З вересня 2010 року в м.Києві працює представник компанії!
Міжкімнатні двері 
Пропонуємо Вашій увазі двері з масиву. Масив - це елементи двері, виготовлені методом суцільного заповнення натуральною деревиною.
Термін служби дверей з масиву безпосередньо залежить від того, наскільки ретельно дотримуються всі стадії технологічного процесу. Найбільш важливим процесом, є сушка деревини. Наша компанія застосовує конвективний тип сушіння деревини, керований мікропроцесором, який дозволяє досягти найвищої якості сушіння.
Для виготовлення дверей ми використовуємо цінні породи деревини, такі як дуб і сосна. Ми виготовляємо і встановлюємо дерев'яні двері будь-яких розмірів, фасонів, кольорів і текcтур. Особливу увагу ми приділяємо якості наших виробів.


Мукачівський район

Магазин Мукачівський район