Інтер-Пласт, вікна (місто Хуст)
Хустський район Магазин

Інтер-Пласт, вікна (місто Хуст)

телефон: +38 (03142)5-12-27

телефон: +38 (050) 372-24-88

Cайт: inter-plast.net.ua

адреса: м. Хуст, вул. І.Франка, 79


Сьогоднішнє уявлення ідеального дому значно відрізняється від того, яке існувало ще кілька років тому. Звичні предмети інтер’єру стали функціональнішими, а на зміну дерев’яним вікнам прийшли сучасні металопластикові конструкції та склопакети. Все більше людей надає перевагу саме таким вікнам, високо оцінюючи їх герметичність, зручність та естетичну привабливість. Розуміючи потребу в якісних і доступних металопластикових конструкціях, ми пропонуємо кращу продукцію за розумними цінами.
Компанія Інтер-Пласт була заснована у 2005 році, а вже у 2007 запустила виробничу лінію та успішно вийшла на вітчизняний ринок. З того часу ми зарекомендували себе як надійний партнер та виробник справді якісних металопластикових конструкцій. Принципами нашої діяльності є глибоке вивчення попиту, застосування новітніх технологій виробництва, а також відповідність стандартам якості.

Продукція:

В нашому асортименті є найсучасніші моделі вікон різних розмірів, конфігурацій та кольорів.

Ми пропонуємо:

вікна;

склопакети;

москітні сітки;

послуги по гнуттю арок та ламінуванню профілю.

У виробництві ми використовуємо тільки якісні матеріали та фурнітуру. Герметичні склопакети мають низьку теплопровідність та гарантують енергоефективність, а міцні рами із жорсткого профілю забезпечують надійність та довговічність усієї конструкції.

В нашій компанії можна придбати пластикові вікна стандартних розмірів або зробити індивідуальне замовлення. Спеціалісти «Інтер-Пласт» завжди допоможуть з вибором профілю та нададуть всю необхідну інформацію.

Замінити старі вікна на металопластикові - означає зробити свій дім більш комфортним та затишним. Вони допоможуть підтримувати зручну температуру у приміщенні, зберігаючи тепло взимку та не пропускаючи спеку влітку. Це покупка, яка повинна прослужити не один рік, зберігаючи свої характеристики. Наша продукція повністю відповідає усім цим вимогам та здатна задовільнити найвимогливіших покупців.

Інтер-Пласт - це вибір на користь якості, функціональності та довговічності.


Хустський район

Магазин Хустський район