Метапласт, вікна та двері (місто Іршава)
Іршавський район Магазин

Метапласт, вікна та двері (місто Іршава)

телефон: +38 (03144) 2-17-10

Cайт: metaplast.in.ua

адреса: м. Іршава, вул. Білецька, 23


Компанія надає повний комплекс послуг по виробництву та встановленню металопластикових конструкцій з використанням профільних систем VEKA та фурнітури WinkHaus, SIEGENIA AUBI, ROTO, FUHR, IQ+ Hinge.

ТОВ «Метапласт» є офіційним партнером компанії VEKA Ukraine Ltd. та Winkhaus Ukraine LLC, тому у своїй роботі ми використовуємо тільки оригінальні матеріали та комплектуючі високої якості.

За роки існування облаштовано сучасне виробництво на новітньому обладнанні, увесь персонал компанії пройшов спеціальне навчання. Наш колектив - люди з багаторічним досвідом роботи. Тому ми в повній мірі можемо гарантувати якість нашої продукції та послуг, починаючи із замірів та закінчуючи монтажем. Таким чином, купляючи вікна та двері у нас, ви купуєте їх за ціною та якістю виробника. Наші виробничі потужності можуть впоратися не тількі зі стандартними замовленнями, - нам під силу нестандартні замовлення великих масштабів, що вимагають нових дизайнерських рішень.

Вся продукція є сертифікованою, а тому – гарантовано якісною та безпечною для людини. Профільні системи VEKA ідеально підходять для українського клімату, вони здатні витримати люті морози, буревії, сильні грозі, дощі та літню спеку. З нашою продукцією ви зможете повною мірою контролювати мікроклімат всередині оселі та значною мірою економити бюджет на опалення та кондиціонування приміщень.

Вікна та двері, виготовлені з використанням профільних систем VEKA не змінюють колір з часом та не пошкоджуються під впливом зовнішніх атмосферних проявів. До того ж доглядати за такими конструкціями дуже легко та просто! Ми не виробляємо стандартних вікон, – кожне вікно по-своєму унікальне. Воно повинно враховувати не тільки побажання самого клієнта, але і думку експерта. Тільки в цьому випадку воно прослужить довгі роки не тільки вам, а й вашим дітям. За побажанням клієнта можуть бути виготовлені як базові трикамерні вікна та двері, так і вікна з покращеними техніко-експлуатаційними характеристиками і можливостями. Вікна з ПВХ-профілю ідеально гармонують як в класичному, так і в сучасному інтер’єрі. Обираючи нас, ви отримуєте:

Гарантовану якість

Широкі дизайнерські можливості

Привабливі ціни

Також ми самі виготовляємо склопакети – як звичайні однокамерні, так і спеціальні двокамерніенергозберігаючі кількох типів. Якісні вікна - складне технологічне рішення, продумане до дрібниць, тому потребує високопрофесійного монтажу. Тільки у цьому випадку можна користуватися всіма перевагами віконних та дверних систем VEKA. Обираючи нас, будьте певні, ви отримаєте якісні та правильно встановлені вікна і двері. Ми відчуваємо гордість за якісно виконану роботу і нам дійсно важливо, окрім оплаченого рахунку, отримати вашу щиру подяку.


Іршавський район

 • Село
  село Лоза
  Ло́за — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Село Лоза знаходиться на південь від районного центру міста Іршави. Відстань від районного центру до с. Лоза 5 км.
 • Село
  село Малий Раковець
  село Ма́лий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі В селі Малий Раковець є 3 школи, 1 дошкільно-навчальний заклад. Село Малий Раковець розташоване за 18 км від
 • Село
  село Бронька
  Бро́нька — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Розташована на березі річок Боржава і Бронька, за 28 км від районного центру Іршави. Перша згадка про село є в
 • Село
  село Арданово
  Арданово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. У підпорядкуванні: село Арданово, село Дунковиця, село Мідяниця. Пам'ятники Арданівське городище. Люди самовільно добувають камінь з так званого Арданівського кар’єру,
 • Село
  село Великий Раковець
  Вели́кий Ра́ковець — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 4454 жителів. Село розташоване за 14 км від районного центра Іршава. День села — остання неділя вересня.
 • Село
  село Кушниця
  Ку́шниця — село в Іршавському районі Закарпатської області, центр сільської ради, лежить у долині річки Боржави та її притоки Лисичанки, за 37 км від районного центру. Через Кушницю проходить вузькоколійна
 • Село
  село Вільхівка
  Вільхі́вка — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Імстичево
  Імст́ичово — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі. Населення — 2729 осіб (2001 р.). Розташоване на відстані 12 км від районного центру, на лівому березі річки Боржави.
 • Село
  село Горбок
  Горбо́к — село в Україні, в Закарпатській області, Іршавському районі.
 • Село
  село Суха
  Суха́ — село в Україні, в Іршавському районі Закарпатської області. На схід від села розташований Річанський зоологічний заказник.

Магазин Іршавський район