Космо, магазин косметики (місто Мукачево)
Мукачівський район Магазин

Космо, магазин косметики (місто Мукачево)

телефон: +38 (03131) 3-19-45

Cайт: kosmo.ua

адреса: м. Мукачево, вул. Достоєвського, 2/2 а


Магазини "КОСМО" відповідають європейському формату drogerie, що передбачає наявність усієї продукції першої необхідності для дому, краси та здоров'я. Так, у майже сотні магазинів "КОСМО" на вибір покупців представлено найширший асортимент косметики й товарів для догляду за тілом, продукції для здорового способу життя й сімейного затишку, побутової хімії, парфумерії, товарів для мам і немовлят, товарів категорії wellness (ароматичні олії, солі, спа) та безліч іншої корисної продукції – від провідних українських виробників та найкращих світових брендів.

Постійними партнерами "КОСМО" є офіційні представництва таких відомих брендів, як L’Oreal, Max Factor, Colgate & Palmolive, Natural Sea Beauty, Gillette, Nina Ricci, Calvin Klein, Garnier, Nivea, Vichy, Lierac, Schwarzkopf & Henkel та багато-багато інших.

Безумовна якість усієї продукції, представленої в мережі магазинів "КОСМО", підтверджується відповідними сертифікатами якості та ретельним внутрішнім контролем. А починаючи з 2010 року ТОВ "СУМАТРА-ЛТД" презентує покупцям "КОСМО" також і високоякісні товари власних торгових марок – за надзвичайно привабливими цінами!

Другим напрямком розвитку компанії є розширення мережі аптек "КОСМО", які надають покупцям чудовий вибір рецептурних та безрецептурних ліків за низькими цінами,


Мукачівський район

Магазин Мукачівський район